Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » kerio VPN a UPC Chello
  •  
maiky je nyní offline maiky

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravim. Mam dotaz. Skusal niekto rozchodit VPN sluzbu na internete od UPC?

Zatial mam trial verziu KWF 6.0.9 a potrebujem sa pripojit do prace cez SSL VPN tunel, kedze mam doma dynamicku IP adresu. Bohuzial mi ani neoveri certifikat na druhej strane.

Doma mam aktivny VPN tunel, v praci pasivny. Cez ADSL a CDMA to slape v pohode, ale cez Chello nie a nie. Mozete mi poradit nejaky iny port na ktorom to bude funkcne?

Vdaka
  •  
mephcz je nyní offline mephcz

Ahoj bohužel jsem zjistil že mám ten samý problém, odkudkoliv s rúznými technologiemi připojení 3G, ADSL, WIFI se bezrpoblému s notebookem připojim Win 7 64, ale doma kde je muj poskytovatel UPC ani náhodou, zkoušel sjem to i z druhého PC kde jsou XP 32 a bez úspěchu... zajímalo by mne v čem je zakopaný pes.

Pokud někdo máte něco co by pomohlo sem s tím
  •  
ozana je nyní offline ozana

Z domova (UPC) se bez problémů připojuji pomocí VPN do práce (KWF).
  •  
JaHlo je nyní offline JaHlo

Co zkusit zmenit hodnoty MTU?
http://cs.wikipedia.org/wiki/Maximum_transmission_unit
Obcas na to "tunely" trpí.
Předchozí téma: Kerio VPN - nastaveni odpojeni po neaktivite
Další téma: Po vypnuti Kerio VPN nefunguje pripojeni k internetu (suse 11.3)
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út zář 26 14:38:33 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00364 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.