Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Jak nastavit KWF pro outlook
  •  
xmacka je nyní offline xmacka

Odeslat poštu tomuto uživateli
Ahojte lidicky, zkousim KWF 6.0.8, bohuzel se mi nedari nastavit KWF tak, aby fungoval príjem a odeslani posty.

Outlook express (zkousela jsem i s MS Outlook) hlásí

Server neočekávaně ukončil připojení. Možnou příčinou jsou potíže se serverem, potíže se sítí nebo dlouhá doba nečinnosti. Účet: 'pop3.centrum.cz', Server: 'pop3.centrum.cz', Protokol: POP3, Port: 110, Zabezpečení (SSL): Ne, Číslo chyby: 0x800CCC0F

Pritom pingnu na pop3.centrum.cz, kdyz mam shozeny KWF, pak vse funguje ok.
Pouzivam AVG.

Nastavni KWF jsem provedla podle průvodce. Inet OK, lokální PC OK vcetne Inetu, ale nikde nejdou outlooky.

Diky za radu.

Romana (xacka)
  •  
ozana je nyní offline ozana

xmacka napsal dne Po, 03 leden 2005 16:59

Server neočekávaně ukončil připojení. Možnou příčinou jsou potíže se serverem, potíže se sítí nebo dlouhá doba nečinnosti. Účet: 'pop3.centrum.cz', Server: 'pop3.centrum.cz', Protokol: POP3, Port: 110, Zabezpečení (SSL): Ne, Číslo chyby: 0x800CCC0F

Chyba 0x800CCC0F znamená, že server na konci nebo něco po cestě nepodporuje (či není nastaveno pro podporu) SSL.

Vít Ožana

•  
oggo je nyní offline oggo

Ahojte lidicky, zkousim KWF 6.0.8, bohuzel se mi nedari nastavit KWF tak, aby fungoval príjem a odeslani posty.

Pritom pingnu na pop3.centrum.cz, kdyz mam shozeny KWF, pak vse funguje ok.
Pouzivam AVG.

Nastavni KWF jsem provedla podle průvodce. Inet OK, lokální PC OK vcetne Inetu, ale nikde nejdou outlooky.

Diky za radu.

Romana (xacka)

Zkuste vypnout inspekční moduly pro pop3 a smtp - viz některý předchozí thread.
  •  
ozana je nyní offline ozana

Pouzivam AVG.

Romana (xacka)

Prve jsem to AVG přehlédl. Nemáte tam (zcela zbytečně!) instalovánu kontrolu pošty (Obecný e-mail scanner) od AVG?!
Na serveru to nemá co dělat!
  •  
charvy je nyní offline charvy

Zdravím, KWF 6.7.1 build 6399, Outlook 2007 SP2. Na některých instalacích KWF vs. Outlook 2007 mi nefungovalo přijímání pop3 z internetu s chybou 0x800ccc0f. Inspekční moduly jsem vypnul, dle rad microsoftu, vytvořil nový profil v outlooku, vypnul antivirový program,nastavil SSL - prostě všechny rady co se dají googlit. Nic nepomohlo. Vyřešilo mi to komunikační pravidlo v KWF viz. příloha.Prostě jsem si vůči lokální síti přehodil pop3 a smtp serveru daného poskytovatele na jiné porty. V outlooku se poté nastaví jako server příchozí a odchozí pošty server s KWF s porty dle nastavených. Neříkám, že je to elegantní řešení, ale takto mi to funguje. Třeba to někomu pomůže.

• Příloha: pop3.JPG
    (Velikost: 15.94KB, Staženo 891 krát)
  •  
Pavlik je nyní offline Pavlik

Díky moc,
dva dny jsem se mořil s Outlookem apod. a tohle je ONO !!!
Předchozí téma: Sunbelt kerio personal firewall
Další téma: Skype
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So lis 18 18:31:43 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00441 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.