Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » KWF 6.0.9 - PPPoE vs. Bridge (ADSL)
  •  
pethik je nyní offline pethik

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím,

mám problém, přešel jsem na ADSL 1500/256 s dynam.IP adresou a začly potíže...Modem byl nastaven na PPPoE LLC mod, takže veřejnou IP měl on sám. Kvůli WEB serveru jsem musel nastavit modem na Bridge mod aby veřejnou IP měl server s web serverem.
Pravidla v KWF jsem ponechal standartní (povolena veškerá komunikace), ale přestalo chodit MSN,přihlášení na EBAY, přihlášení na banku aj. POUZE z klientských počítačů. Na serveru s KFW vše funguje OK, i web server....
Pokud modem dám zpět do PPPoE vše se opět otočí a při přístupu na ip adresu s web. strankou na serveru se mi objeví akorát přístup na administraci ADSL modemu (na kterou normálně ze serveru přistupuju přes 10.1.1.1)

Nastavení :
PPPoE - PPPoE login k netu v modemu, NAT zaplý v modemu,KWF nastaveno na DSL bez loginu,NAT v KWF zapnutý
Bridge - PPPoE login v KWF, NAT vypnutý v modemu a v KWF zapnutý

netuším, kde je zrada!

pokud někdo má nějaké zkušenosti s tímto nastavením, budu jen rád

díky
  •  
adamv je nyní offline adamv

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobry den, pouzivam podobny model siete ako vy. Router mam v bridge mode pripojenie vytacam pomocu win2000 toto pripojenie je potom nastavene v kwf ako vytacane na ziadost. Vsetko funguje fajn, ale musel som nastavyt vynimky pre banku,msn atd. a zapnut NAT na tychto povoleniach.
Předchozí téma: Pad Keria
Další téma: RAS linka
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út zář 26 14:54:25 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00353 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.