Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Web Mail a Opera 8.5 (mozna i ostatni)
  •  
generator je nyní offline generator

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobry den.
Nemuzu ve foru najit odpoved, mozna mi nekdo pomuzete.
Zkousim novou Operu 8.5 . Kdyz se chci prihlasit na WEBMAIL, tak mi rovnou nabidne pouze MINI verzi a nelze nikde zvolit plnohodnotny prisup. Jiz jsem se s tim setkal u starsich verzi MS IE, kde pomohla instalace posledni verze.
Na tom samem PC mam i IE 6.5, kde mi po zadani adresy webmail "najede" do prihlasovaciho okna, kde si mohu zvolit jaky rezim webmailu chci pouzivat.
Nevite jak na to v Opere ?

dekuju

lara

Viz manuál:

Pro přístup kplné verzi rozhraní Kerio WebMail lze použít následující prohlížeče:
Microsoft Internet Explorer od verze 6.0
Mozilla od verze 1.7
Safari od verze 1.2
Firefox od verze 1.0

Ve starších verzích výše jmenovaných prohlížečů a ve všech ostatních typech není možné z technických důvodů spustit plnou verzi Kerio WebMailu, lze však spustit jeho zjednodušenou verzi Kerio WebMail Mini. Kerio WebMail Mini se automaticky spouští na všech typech starších prohlížečů, v prohlížečích založených na textovém režimu jako jsou například Lynx nebo Links, na PDA zařízeních, v mobilních telefonech, atd. Kerio WebMail Mini pro zobrazení nevyužívá CSS a JavaScript.
  •  
zacekjakub je nyní offline zacekjakub

Dobrý den,

jako by byla Opera něco špatného a měla by mít problém s JS nebo CSS. Smile Čekal jsem už před dávnem přidání podpory pro Operu, ale stále nic.

S pozdravem,

Jakub Ž.

J. Žáček
  •  
zichovsky je nyní offline zichovsky

No Opera sice není špatná, ale je to prostě jen minoritní prohlížeč Smile Třeba Chrome taky není oficiálně podporován, a to už má větší podíl než Opera. Chápu Kerio, že "plně" podporuje jen pár nejrozšířenějších prohlížečů (a Safari kvůli Macům). Nemůžou plně podporovat každý prohlížeč co existuje.

Nicméně i v nepodporovaných prohlížečích většinou vše funguje jak má (aspoň v Chrome jo), takže vám snad nic nebrání Operu používat.

P. Zichovsky
  •  
zacekjakub je nyní offline zacekjakub

Dobrý den,

osobně nejsem zastáncem Opery, jsem Firefoxák, ale kolem mě ji tedy nepoužívá nějak malé procento lidí... A pokud by chyběly ve webmailu maličkosti, nic bych nenamítal, ale KALENDÁŘ??? Smile)

S pozdravem,

Jakub Ž.

J. Žáček
  •  
zichovsky je nyní offline zichovsky

Dobrý den,
njn tak kolem "adminů" se často vyskytují různé extrémy Smile Bohužel různé globální statistiky používaných prohlížečů jednoznačně odsuzují Operu do pozice absolutní minority (kolem 1%). A nevěřím, že by na tom mohla něco změnit i ta slavná obrazovka pro výběr prohlížeče, kterou si Opera v EU "vydupala" (sice s podporou dalších, ale Opera s tím začla).
Operu taky nepoužívám (taky mám raději Firefox a případně Chrome Smile), takže nevím co přesně v ní nefunguje. V Chrome mi funguje všechno, i ten kalendář. (To asi bude tím, že Chrome používá v podstatě stejné jádro jako Safari.)

P. Zichovsky
Předchozí téma: Problém s instalací Kerio-Connect na Ubuntu 64bit serveru 8.04 LTS
Další téma: Vyřizování pošty z více PC
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po srp 21 02:53:22 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00445 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.