Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Auto-whitelist - feature request/discussion
  •  
DavidB je nyní offline DavidB

Příspěvky: 5

Odeslat poštu tomuto uživateli
S jistou nechutí jsem zákazníkovi na jeho existující exchange místo migrace na Kerio nainstaloval kvůli spamům GFI MailEssentials. Přestože jde o speciálně na spam zaměřený SW, je na tom Kerio myslím lépe co do funkcí i kvality logů. GFI například nemá ani zdaleka takové možnosti při definování akce po odhalení odesilatele v DNS blacklistu, má jen jedno jediné globální nastavení.

Jedna věc mne ale poměrně dost zaujala - automaticky se učící e-mail whitelist. Dá se říci poměrně hodně jednoduchá věc, která pouze analyzuje odchozí maily a adresáty si ukládá do whitelistu. Čili když nějakému zaměstnanci chodí maily od někoho se SMTP serverem v DNS blacklistu, nemusí prudit správce, aby přidal jeho IP do IP whitelistu v Keriu, ale stačí mu jednou odpovědět na e-mail a trvale už bude po problému.

Nenapadají mne nějaká velká proti. Samozřejmě, že spammeři falšují hlavičky, ale jaká je pravděpodobnost, že se trefí zrovna do téhle jedné?
  •  
Habrik je nyní offline Habrik

Příspěvky: 7
Odeslat poštu tomuto uživateli
Nejaka zmena po 9 letech? diky
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

Příspěvky: 437
Odeslat poštu tomuto uživateli
JJ, velká změna. GFI Mail Essentials se vyvinul ve velice kvalitní antimalware řešení. Razz
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Habrik napsal dne Po, 30 květen 2016 08:50
Nejaka zmena po 9 letech? diky


Poslední změnou je nový Kerio Anti-spam filtr od verze Kerio Connect 9.0.3.

Jinak co se týká whitelistu, automatický whitelist pro odesílatele podle IP adresy je součástí SpamAssassin modulu a je aktivován již od verze Kerio Connect 7.0.0.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St zář 19 20:47:03 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.85106 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.