Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » KOC (offline)
  •  
caspi je nyní offline caspi

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravim,

Mam problem na nekolika pocitacich s KOFF konektorem pri pouziti s Outlookem 2007. Behem vytvareni uctu se mi zobrazi chyba:

26/05/2008 10:07:26.943]{dbg}{log} Creating log file

[26/05/2008 10:07:32.600]{dbg}{log} Opening log file

[26/05/2008 10:07:32.631](7488){err}{database} In .\AppConnection.cpp:140 (CAppConnection::createStore)
Exception of class HResultException: .\AppConnection.cpp(136), CAppConnection::createStore:
0x80040604 MAPI_E_COLLISION
HRESULT: 0x80040604 MAPI_E_COLLISION

Uzivatel ma na stanici administratorske prava. Nevite nekdo jak to opravit?

Diky
  •  
JirkaA je nyní offline JirkaA

To samé u nás, vysledovali jsme že to dělá jen na PC s WIN7, na XP jede vše korektně.

vygooglil jsem toto: http://forums.kerio.com/index.php?t=msg&th=12726&sta rt=0/
ale upřímně řečeno mazat a znovuzakládat uživatelský účet na keriu je to poslední, co by se mi chtělo...
  •  
jozef.benicky je nyní offline jozef.benicky

Aku verziu KOFF mate?
  •  

Poslední, tento problém se objevil po update na 7.2
  •  

Podělím se o zkušenost - poslední vývoj situace proběhl tak, že po přihlášení na jiný testovací účet na Keriu vše jelo OK, po přihlášení zpět na původní účel najednou taky. Jsem z toho jelen ale ve výsledku to alespoň funguje.
Předchozí téma: "Sestřelení" služby Connectu z admin rozhranní
Další téma: Jeden uzivatel - viac domen
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St pro 13 21:40:57 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.04185 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.