Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » VPN klient a Windows Mobile 6.x
  •  
stake je nyní offline stake

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravim, zajimalo by mne, zdali bude VPN klient i pro Windows Mobile. Jelikoz jsem casto na cestach velice by se mi hodilo pripojit se do VPN pres VPN klienta nez jako dosud pres komunikacni pravidlo povolujici vzdalenou plochu.
Jsem sam nebo ma i nekod jiny stejnou potrebu ?

Stake
  •  
sheriff6241 je nyní offline sheriff6241

Potreba by bola, ale prave pre to, ze nie je k dispozicii klient pre platformy WM, iPhone a podobne, som presiel na VPN riesenie priamo vo Windows Server 2003 k plnej spokojnosti. Pripoji sa mi kazde XP, WMobile aj iPhone.
  •  
bero je nyní offline bero

Prosím, přimlouvám se za VPN klient pro WM
  •  
Viki je nyní offline Viki

I já se přimlouvám...
  •  
svistik

Také bych se připojil.
  •  
Akermann je nyní offline Akermann

také se připojuji a velmi bych ocenil možnost připojení z windows mobile
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

V současné době nemám žádné informace o plánech na vývoj VPN klientů pro mobilní zařízení.
Jako náhradu bych doporučil použití SSL-VPN pro přístup k dokumentům, případně jiné VPN řešení, které má nativní klienty na zařízeních (PPTP, Cisco VPN apod.).

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Help s KWF 6.5.2
Další téma: vzdálené sdílení složek
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út říj 24 00:22:16 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00449 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.