Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » uzamčená diskuze o archivu novy
  •  
oggo je nyní offline oggo

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den všem.
zakládám téma, které není relevantní k KWF, ale k jednomu vláknu - tedy promiňte. Nicméně uzamčením diskuze mi nezbývá jiná cesta.
Vážený pane zamykateli. Uzamknout diskuzi na fóru, kde se má diskutovat (aniž by byla porušena pravidla slušnosti) považuji za opravdu nešťastný počin.
Rozhodně nesouhlasím s Ladikem a jeho příměry mi připadají poměrně úsměvné a hloupé (dovolil bych si to srovnat s jedním oranžovým politek, ale nechám toho Smile ). Příklad s tramvají je poměrně dobrý, ale blbě použitý. Ono psa v tramvaji můžete vézt, ale musíte dodržet poměrně hodně pravidel. A pokud byste chtěli vézt nebepečný náklad, tak to rozhodně nesmíte nikdy. Ladikův přístup je pro mne typu: "Cože? Já nesmím vézt plynovou bombu v tramvaji? A proč proboha? Když budu vopatrnej, tak se nic nestane." Každý soudný člověk vidí pitomost v takovém přístupu.

Tedy abych se vrátil k tématu - ano, přesně jak píšete. Není důvod nepoužívat pro transport HTTP, ale podle obecně uznávaných standardů. Protože pokud se nebudou standardy dodržovat, nebude možné udržet řád a bepečnost. Tedy abych se jen okrajově vrátil k tramvaji - jasně, můžete vézt psa v tramvaji, ale ne nasranýho rotvajlera bez košíku a vodítka, který nedostal týden najíst.

Tedy na konec
- jste mimo Ladiku a chtěl jste si jenom kopnout. I tak se těším na vaše další příspěvky.
- jste mimo pane Zamykateli, protože uzamknout diskuzi pro nekomformnost jednoho z diskutujících je špatně. Máte přestat diskutovat. A pokud vám loajalita velí jinak, máte diskutovat lépe.

Mimochodem k původnímu tématu - všimli jste si, že reklama v tom streamu proběhne bez problémů a teprve samotný pořad nelze přehrát? Všimli jste si, že ostatní tvůrci a poskytovatelé tento problém nemají? Tak kde bude asi chyba.

[Aktualizováno: Út, 03 únor 2009 10:14]

•  
oggo je nyní offline oggo

Kerio_DKral napsal dne Út, 03 únor 2009 09:59

Vaše domněnka není správná diskuzi nezamkl pan Dobrý.

A tak to jo, to zásadně mění situaci Very Happy . Omlouvám se pane Dobrý a směřuji tu výtku na zamykatele.
  •  
jaja je nyní offline jaja

http://tv.nova.cz/napoveda
Některé firewally (Kerio, COMODO Firewall Pro,...) mohou při určitém nastavení způsobovat problémy při přehrávání. Pokud takový firewall máte nainstalovaný a máte problémy s videem, zkuste tento firewall vypnout. Pokud to pomůže, kontaktujte výrobce daného firewallu pro radu ohledně jeho nastavení.

Pokud jste nenalezli odpověď na váš problém, obraťte se nás emailem na podpora.internet<at>nova.cz

>> Chyba je dle mého názoru na straně novy, ale nepředpokládám, že něco změní. Neodpověděli mi ani po týdnu na email.
Otázka zní: "Lze nějak nastavit KWF, aby archív novy fungoval? A jak?"

[Aktualizováno: St, 04 únor 2009 12:08]

•  
Jan Jezek (Kerio) je nyní offline Jan Jezek (Kerio)

Probírali jsme problém s člověkem zodpovědným za technické řešení distribuce videa na arvhiv.nova.cz a dle jeho vyjádření jsou si vědomi, že přes firewall očekávající na portu 80 protokol HTTP to nemůže fungovat. O tom, zda se to bude na jejich straně řešit, nemáme bohužel žádné informace a nemůžeme to nijak ovlivnit.

Vaše jediná šance v tuto chvíli je pro následující cílové IP adresy vypnout v komunikačních pravidlech inspekční modul:

89.221.209.66
89.221.209.68
89.221.209.70
89.221.209.72
89.221.209.74
89.221.209.78
89.221.209.80
89.221.209.82
89.221.209.84
89.221.209.86
89.221.216.34
89.221.216.36
89.221.216.38
89.221.216.40
89.221.216.42
89.221.216.44
89.221.216.46

Jan Ježek
Product Development Manager - Kerio Control
Kerio Technologies
  •  
jaja je nyní offline jaja

Problém vyřešen. Díky Smile
  •  
Viki je nyní offline Viki

Ať laboruju jak laboruju, tak na to nemuzu prijit...
Jak by melo vypadat to pravidlo? Zdroj: Lan, Cíl: skupina tech IP adres, Sluzba: HTTP (zkousel jsem i libovolnou), Akce: povolit?
Nebo nejak jinak?
Diky moc

Edit: Tak uz to chodi, nejak jsem zapomnel povolit nat pro tohle pravidlo Very Happy

[Aktualizováno: Pá, 13 únor 2009 19:23]

Předchozí téma: VPN - navázání komunikace
Další téma: Problém s WM6 a ověřením [Vyřešeno]
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po říj 23 09:42:39 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00445 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.