Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Migracia z KERIO na EXCHANGE 2007
  •  
dsimo je nyní offline dsimo

Příspěvky: 75

Odeslat poštu tomuto uživateli
Je mozne nejako premigrovať z KMS na EXCHANGE. Mamé zákazníka ktorému uz nastací KMS a potrebuje premigrovat na EXCHANGE. Je to nejako možné ?

Situacia je vážna, no nie však zúfala ...
http:\\www.comtec.sk
http:\\eshop.comtec.sk
  •  
Spokar je nyní offline Spokar

Příspěvky: 49
Odeslat poštu tomuto uživateli
Také by mě zajímala odpověď
  •  
L@DIK je nyní offline L@DIK

Příspěvky: 443
Odeslat poštu tomuto uživateli
Podle mně dostupných informací žádný nástroj, který by migraci nějak zjednodušil, neexistuje. Nepředpokládám (a ani to reálně nemůže nikdo chtít), že takový nástroj bude vyvíjet Kerio a pro M$ KMS nepředstavuje natolik významnou konkurenci, že by se migrací z něčeho takového chtěl zabývat. Dělal jsem to už několikrát, je to dost pracné, ale následná spokojenost uživatelů našich zákazníků mě přesvědčila, že to za tu námahu stálo.
  •  
MiBi je nyní offline MiBi

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
jestli ma kerio migraci y Ex na KMS , tak je to jen opacny smer ... ale z obchdniho hlediska je to nesmysl , proto to Kerio nenapise a M$ / zatim / taky ne , je to pro nej margianalni zalezitost a klient tak jako tak nema moc moznosti , kam utect

Post koitum omne animal triste est.
  •  
radek08 je nyní offline radek08

Příspěvky: 22
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zas tak neřešitelnej problém to není, jen si to vyžádá trochu práce přes víkend. Určitě ale budou na trhu programy na převod mezi obecným Imap serverem a Exchange, nebo alespoň Imap>PST
Předchozí téma: Export nastavení do nového PC
Další téma: Synchronizace Android Samsung Galaxy S
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So kvě 26 04:18:00 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.94648 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.