Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Problémy s Internetem
  •  
hejcl je nyní offline hejcl

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím,
nevíte náhodou někdo kde by mohl být problém? Nainstaloval jsem novou verzi Winroute Firewall 6.5.2 a nejde mi internet. Nejenom, že mi nejede na klientských PC, ale ani na serveru, kde jsem ho nainstaloval a kde před tím internet fungoval. Když Kerio stopnu internet funguje bezproblémů. Mám standart 2 síťovky jednu internet a druhou ethernet. Do pravidel jsem dal vše povolit a nic ale https je funkční.
Už jsem u toho proseděl hodin a bez výsledku.
Děkuji za jakoukoli radu
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Podobne problemy nastavaji, pokud je na pocitaci zapnuty RRAS. To, ze internet po vypnuti KWF funguje tomu napovida.

Ve starsich verzich KWF konflikt shodou stastnych nahod nenastaval, nyni se to muze stat.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Anonym
Dobrý den

Ještě upřením odpověď kolegy. Problém může a velmi často vzniká zapnutím funce NAT v OS Windows Server. Neznám OS Windows Server nějak zásadně dobře, ale podle informací od zákazníků se kterými jsme problém řešili měli NAT zapnutý nazávisle na RRASu. Konflikt s funcí NAT v OS je od verze KWF 6.5.0 a novější.

Předchozí téma: pripojeni z OS X na Kerio VPN server
Další téma: Wake UP on LAN
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 14:13:48 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.92556 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.