Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Jak prohledávat archiv ?
  •  
mager je nyní offline mager

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Da se v Kerio mail Server /verze 6.6.1/ nejak vyhledavat zprava z archivu podle napr. prijemce a od. do. nebo je jedina cesta prohledavani archivu jinym programem napriklad v totalcomnanderu a hledani textoveho retezce ?
  •  
Anonym
Dobrý den

Archivní složky, pokud nejsou komprimovány, je možné prohledávat v účtu admin v rozhraní WebMail. Tento účet je nastaven v konfiguračním soubor acl.fld v datovém úložišti KMS kam jsou archivní složky nasměrovány.

  •  
MarkEye je nyní offline MarkEye

Příspěvky: 72
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobry den, nepripravujete nieco sofistikovanejsie?
(pozeram ze som sa to pytal uz v roku 2006)Smile
takze asi nie, pripadne by stacilo pridat full text search a moznost obnovit pre uzivatela - vyber uzivatela a dalej moznost
importovat stare archivne spravy.. aspon zatial.
Předchozí téma: pomala synchronizace posty + jde vybirat pres pop3 na NB a i tak mit postu na serveru v keriu?
Další téma: KMS 6.6.2 jiné chování imap při mazání zpráv v outlooku
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 14:28:36 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.91996 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.