Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Problém s WM6 a ověřením [Vyřešeno]
  •  
zacekjakub je nyní offline zacekjakub

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den, mám celkem nepříjemný problém a nepřišel jsem na to jak ho vyřešit, pokud se s WM6 připojuji ke Keriu pomocí wifi a na KWF je zapnuto ověřování uživatelů, i když mám PDA nastaveno na automatické ověření, do špuštění IE se neověří, takže Activesync hlásí že nemá připojení. Je vážně dost nepohodlné pokaždé před připojením spouštět IE a navíc toto ověření zase po nějaké době vyprší, takže je nemožné mít stále zapnuté stahování mailů. Dalo by se toto nějak řešit? Děkuji

[Aktualizováno: Út, 17 únor 2009 00:10] od Moderátora

J. Žáček
  •  
Anonym
Dobrý den

Stačí v KWF nastavit HTTP pravidlo, které na KMS povolí přístup i pro neověřené uživatele.

•  

Děkuji za radu, ale tuto volbu jsem nikde v KWF nenašel, pokud vytvářím pravidla, není k dispozici žádný sloupec kde by se nastavovalo ověřování a přímo u voleb ověření uživatelů není možnost výjimek.

J. Žáček
  •  
Anonym
Dobrý den

Konfigurace->Filtrování obsahu->Pravidla pro HTTP->Pravidla pro URL

tlačítko Přidat

Zde nastavíte nevyžadovat ověření a příslušné url.

Druhá možnost je pro toto zařízení použít funci "Automoatické ověření" a ve vlastnostech uživatele nastavit, že pracuje na IP tohoto zařízení. Při tomto nastavení se nebude vyžadovat pro tuto IP ověření, ale zároveň se veškerý provoz bude ve statistikách přiřazovat nastavenému uživateli.

•  

Aha, tak to je přesně ten problém o kterém píšu. Razz Konečně si rozumíme. Já to ověření pro IP adresu na konkrétního uživatele mám nastaveno, ale problém je v tom že se do doby než dojde k nějaké komunikaci uživatel na KWF neověří a pokud je počátkem komunikace právě Activesync, toto ověření se neprovede, ani když je jasné co je to za uživatele. Zkusm ale ještě Vaši poslední radu pro tuto URL. Zatím děkuji, ozvu se jestli to funguje.

Jakub Žáček

J. Žáček
  •  

Takže nastavení tohoto pravidla skutečně pomohlo, moc děkuji.

J. Žáček
Předchozí téma: uzamčená diskuze o archivu novy
Další téma: problem s load balancingom a smerovanim sluzieb
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So srp 19 20:50:51 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00398 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.