Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » VPN přidělení adresy
  •  
zacekjakub je nyní offline zacekjakub

Příspěvky: 50

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

mám drobný problém s konfigurací VPN, rozhraní stále dostává adresu 169.254.37.17 namísto adres nastavených v rozsahu pro VPN. Možná je to úmysl, ale jako zajímavost mi připadá že se VPN síťové rozhraní ve Windows nedá zakázat, je stále povolené. Děkuji za radu.

Jakub Žáček

J. Žáček
  •  
Anonym
Dobrý den

VPN rozhraní má IP z rozsahu 169.254.x.x i když není vytočené. Po vytočení dostane druhou IP z rozsahu, který je nastaven v KWF ve vlastnostech VPN serveru. Nepřidělení druhé IP by mohlo být způsobeno stejným rozsahem na VPN serveru jako je síť kde je VPN klient připojen. Více informací bude záznamech VPN klienta v případě, že je přepnete do rozšířeného režimu.

Předchozí téma: problem s load balancingom a smerovanim sluzieb
Další téma: Sunebelt Kerio Firewall 4
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St čec 18 16:23:27 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.88547 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.