Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Sunebelt Kerio Firewall 4
  •  
Reddy je nyní offline Reddy

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
No po nainstalování mi Kerio sráží rychlost internetu nevím jak to vysvětlit a celkově je nějak spomalenej když sním manipuluju a CPU jede na 2%....
No vypnu FW net mi jede 20/20 Mb a UP, zapnu FW a jede mi to hůře než nějaká Wifi zalagovaná mám rychlost jak na pevný lince, nevím co z tím může být tak se ptám tady.Děkuji za odpověď.
Jinak Kerio je Licencováné takže full verze.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Technickou podporu pro tento produkt poskytuje firma Sunbelt Software. Muzete je kontaktovat napr. na http://www.sunbeltsoftware.com/Home-Home-Office/Sunbelt-Pers onal-Firewall/?tab=5 nebo i na ceskych strankach www.sunbelt.cz.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: VPN přidělení adresy
Další téma: VPN - symbian
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út čec 17 19:20:45 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 6.40445 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.