Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » KOF (offline connector) a změna odesílatele [Vyřešeno]
  •  
rvejvoda je nyní offline rvejvoda

Odeslat poštu tomuto uživateli
Potřeboval bych v mailech odesílaných přes Outlook (pomocí Outlook connector offline) změnit odesílatele na jinou adresu než jeho uživatelské jméno. Jde mi o to, že se chci k serveru přihlašovat pomocí kratšího uživatelského jména než je mailová adresa, na kterou bych rád dostával poštu.
Na serveru jsem uživateli nastavil druhou adresu a přes www rozhraní jsem bez problému nastavil Výchozí adresu odesílatele. Teď bych to samé potřeboval nastavit v Outlooku (2007), kde žádnou podobnou volbu nevidím.
Nevíte, kde by se toto dalo pro Outlook nastavit?

[Aktualizováno: Ne, 01 březen 2009 23:05] od Moderátora

•  
sappa je nyní offline sappa

je to jednoduche len to treba previes do cestiny a mam zrovna slovensky outlook

nastoje -> moznosti -> zalozka kerio mailserver(posledna) -> tlacitko prisposobyt odosielatela

Kerio Connect (win32)
~1000 users

Kerio Control (win32)
~1000 users
  •  
rvejvoda je nyní offline rvejvoda

Děkuji za pomoc, opravdu jednoduché, jen vědět, kde to hledat.
Předchozí téma: chybové hlášení folder_manager.cpp [Vyřešeno]
Další téma: maildir 2 kerio
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St pro 13 21:19:23 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.00470 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.