Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Unbalance na dvě linky připojení
  •  
trandak je nyní offline trandak

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Mám prosbu: Potřebuji sloučit dvě adsl linky do jednoho KWF, verze 6.5.2 to umí, ale chci se zeptat zda KWF umí přepnout tok dat na druhou linku v případě přetížení první? Nebo se jen může nastavit, které porty mají jít přes kterou linku? A ještě mám dotaz je dobrý ten antivir co je dodáván s KWF, nebo je lepší nějaký jiný, který se dá dokoupit? Díky moc za info.Zdraví Trandák
  •  
Anonym
Dobrý den

- Pro sloučení dvou linek stačí obě přiřadit do virtuální linky "Internetové připojení" v

Konfigurace->Rozhraní

Následně pro provoz, který chcete směrovat přes obě linky vytváří komunikační pravidla kde v cíli je toto virtuální rozhraní. Vytěžování linek se provádí v poměru nastavených rychlostí u použitých linek.

- Pokud chcete nějaký provoz směrovat pouze přes jednu linku je možné vytvořit pravidlo kde v cíli bude pouze jedno konkrétní rozhraní. Pokud bude v tomto pravidle prováděn NAT za jedno konrétní rozhraní je možné zapnout chování kdy v případě selhání této konkrétní linky se použije druhá linka.

- Hodnocení antivirů by z mého pohledu byla velmi subjektivní záležitost. Doporučil bych Vám prohlédnout servery, které se porovnávání antivirů specializují.

Předchozí téma: W-O-L přes VPN [Vyřešeno]
Další téma: FTP server bezici na jinem portu nez 21
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po kvě 21 07:17:37 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.92788 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.