Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Nod32- business edition
  •  
zacekjakub je nyní offline zacekjakub

Příspěvky: 50

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

prosím o radu, pokud mám zakoupen ESET NOD32 Antivirus business-edition 3 (ne verzi pro Kerio), je možno tento nainstalovat na pc s běžícím Kerio mailserver a zapojit jako modul, nebo potřebuji přímo speciální edici? Našel jsem na internetu nějaké návody kte to vypadalo že by to mělo jít i s touto verzí, pokud se vypne IMON pro kontrolu složky s instalací Keria. Děkuji za odpověď.

J. Žáček
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Potřebujete mít v NODu speciální licenci pro KMS, jinak nelze NOD32 použít k antivirové kontrole v KMS. Doporučují koktaktovat ESET pro upřesnění, neznám úplně přesně licenční detaily Business verze NOD32.

KMS 6.6.2 podporuje zatím pouze NOD32 2.7. Podpora pro verze NOD32 Antivirus 3.0 a 4 bude v nadcházející verzi KMS 6.7.0 a během několika málo dní i dostupná přes technickou podporu i pro stávající KMS 6.6.2.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
zacekjakub je nyní offline zacekjakub

Příspěvky: 50

Odeslat poštu tomuto uživateli
Děkuji za velmi rychlou odpověď.

J. Žáček
  •  
Anonym
Dobrý den

Ještě drobně upřesním. V antiviru NOD32 2.7 musí být načten *.lic soubor ve kterém bude license alespoň na stejný počet uživatelů jako je license v KMS/KWF.

Předchozí téma: problem kalendar - Outlook x Entourage
Další téma: Export jednotlivých zpráv z Kerio WebMail
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Pá čec 20 12:48:26 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.93550 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.