Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » smtp zpoždění je delší než je nastaveno
  •  
radeks je nyní offline radeks

Příspěvky: 8
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdraví všechny.
Mám nastaveno zpoždění SMTP pozdravu o 15 sekund, ale při měření odezvy telnetem mi stopky ukazují čas 45 sekund než KMS odpoví. Stalo se mi to na 4 serverech u různých zákazníků. Konfiguraci mám nastavenou správně: <variable name="DelaySmtpGreetingTimeout">15</variable>
Když snížím hodnotu na 5 sekund skutečný čas na stopkách ukazuje 30 sekund. Zkoušel jsem to v různých časech i v době kdy server neměl žádné aktivní smtp spojení.
Radek
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Pokud to neni ovlivneno nejakym firewallem na ceste, zbyva uz jen jeden duvod pro tak velke zpozdeni: nefungujici DNS.

Ujistete se, ze DNS funguje spravne, pokud pouzivat zpetne prekladani IP adres na jmena a hlavne, ze nepouzivate DNS blacklist DSBL.org, ktery jiz nefunguje a pouze zdrzuje.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
radeks je nyní offline radeks

Příspěvky: 8
Odeslat poštu tomuto uživateli
ano měl jste pravdu. Je to tím, že mám v databázi list.dsbl.org a unconfirmed.dsbl.org Po odstranění je již čas zpoždění v pořádku.
Děkuji za rychlou reakci.
Radek
Předchozí téma: Vysoká dostupnost KMS (HA na Linuxu)
Další téma: profily pro doménu
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 14:19:51 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.91788 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.