Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » info o zaplněné schránce adminovi?
  •  
tomiinfo je nyní offline tomiinfo

Příspěvky: 47
Odeslat poštu tomuto uživateli
DD,

lze nějak zařídit, aby info o zaplněné schránce z 90 % dostal kromě majitele schránky i admin? Majitel schránky to obvykle ignoruje a řeší to až když mu přestane fungovat pošta.

Díky za tip.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
V Kerio MailServeru momentálně taková funkce není, ale již evidujeme požadavky na jeji implementaci.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
MarkEye je nyní offline MarkEye

Příspěvky: 72
Odeslat poštu tomuto uživateli
No pozeral som ze toto som ziadal uz v 2004tom!? Ale vsak treba riesit iphone to je fakt dolezitejsie... Ked uz to budete nahodou niekedy implementovat pridal by som aj moznost filtrov, napr, ak ma uzivatel zaplnenu schranku na 90% bude tento oznam o zaplneni dostavat v "nastavenom intervale" a dostane ho vzdy, kedze ide o systemovu informaciu. Nie ako teraz ze niekedy nepride vobec, dalej ze bude napr. dalej dostavat len vnutrofiremnu postu + zakazdym e-mail o tom ze ma prekrocenu kvotu, pripadne spravy bez prilohy atd.. skratka vzdy mysliet o krok dopredu Smile
  •  
Spokar je nyní offline Spokar

Příspěvky: 49
Odeslat poštu tomuto uživateli
Nejste sám, kdo by chtěl využívat kvóty, ale bohužel to zatím prakticky nejde a dle mého dotazu na tech. podpoře asi ani nepůjde. Zkusili jsme kvóty používat, ale pak se začali hlásit uživatelé, že jim prostě nepřichází zprávy. Na vině byla překročená uživatelská kvóta. Informace je prý odesílána pouze jednou v momentě, kdy se uživatel přehoupne přes stanovenou soft hranici kvóty. Pokud se pak dlouhodobě drží nad ní, tak už žádné info nemá. Bohužel i zaslání té jedné informační zprávy je tak trochu s otazníkem. Příklad: uživatel nemá nastavenou diskovou kvótu a má ve schránce 99MB. Pokud mu nastavíte kvótu na 100MB, bohužel nedostane email o překročení kvóty. Z jeho pohledu mu za čas prostě přestanou hodit emaily a velice nevybíravým způsobem vám oznámí, že mu to "nechodí a ať s tím hned něco uděláte".
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Tahle informace není zcela přesná. Požadované chování kvóty je už v plánu.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Spokar je nyní offline Spokar

Příspěvky: 49
Odeslat poštu tomuto uživateli
Plán změny notifikace uživatelské quoty je sice pozitivní informace, ale dle posledních odpovědí se jedná o časový interval "cca za 3/4 roku"
Předchozí téma: odesilani a prijimani mailu z "neznamych" domen
Další téma: IMAP a Thunderbird
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So čen 23 13:58:49 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.81475 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.