Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » [Vyrešeno] Obnova mailu po pádu systemu
  •  
creco je nyní offline creco

Příspěvky: 5
Odeslat poštu tomuto uživateli
Proč když vezmu ze zálohy ve složce <at>backup\store\mail\domena\uzivatel\INBOX zprávy a nahraju je do c:\Program Files\Kerio\MailServer\store\mail\domena\uzivatel\INBOX\ se mi zpravy nezobrazi ve schránce? byla by to nejsnažší obnova dat ze zálohy... kupodivu to nejde! když použiju kmsrecover tak se mi zase přemažou aktualní data.... Máte někdo zkušenosti z obnovou dat ze zalohy?


Aktualizace: Ano, stačí nahrát soubory ve formátu *.eml do hlavního kořenového adresáře uživatele tam kde je stats.usr a zprávy se následně samy doručí.

PS: Omlouvám se za zbytečný příspěvek... našel jsem to ve fóru níže.

[Aktualizováno: Po, 20 duben 2009 01:03]

Předchozí téma: Windows 7 - outlook connector nelze nainstalovat
Další téma: Přeposílání emailů => i po vypnutí posílá dál
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 14:38:03 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.92399 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.