Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » WISH LIST
  •  
MarkEye je nyní offline MarkEye

Příspěvky: 72
Odeslat poštu tomuto uživateli
Kerio E-mail server - Wish List

1. Sprava archivnych e-mailov Admin (moznost obnovy archivneho e-mailu konkretnemu uzivatelovi) pridat full text search, moznost importu starych e-mailov z archivu.

2.Povolit zakazanie web mailu na urovni uzivatela/ skupiny!!

3.Moznost pouzitia filtrov na urovni uzivatela, skupiny
(spam,antivirus,preposielanie, priloh! naco je moznost casovych intervalov, ked ich nemozem naplno vyuzit? Napr, nastavit pre posielanie e-mailov na sms po 16:00, alebo pouzit filtrovanie priloh len pre vybranu skupinu uzivatelov atd.

3.Definovanie podmienok pre zasielanie notifikacnych e-mailov
pri zaplneni imap schranky. (pri kolkych %, ako casto, co povolit ked je zaplnena schranka, proste viac filtrov...

4. webmail, podpora vnorenych okien Práce s více okny..
respektive rovno toto: http://www.icewarp.cz/products/merak_webmail/index.php

4a.Podpora kontroly diakritiky pre Slovencinu

5.Pridat IM a integrovat IM do KOC a webmailu.

6. archivacia - moznost spristupnenia archivnych e-mailov pre uzivatelov s moznostou obnovy zmazanych e-mailov a full text vyhladavanie.

7. Pridat Antispam Live!

8. Import/export verejnych kontaktov, skupiny verejnych kontakov, web vypublikovanie spravy kontaktov, plna synchronizacia poloziek z AD do KMS (mobile, fax, ip phone, foto atd)synchonizacia s AD bez hesiel (udaje AD uzivatela/ lokalne heslo)

9. sms server - podpora web sms GW + filtry pre uzivatelov.

10. Podpora premennych v celom KMS a pouitie vo filtroch a
pri vytvorani uzivatelov napr. %firstnamechr% + %chr.chr%+%lastname% a vysledne e-mail konto je l.mach<at>, moznost definicie vlastnych vystraznych sprav pri splneni definovatelnych podnienok.
  •  
krupka je nyní offline krupka

Příspěvky: 27
Odeslat poštu tomuto uživateli
Já bych byl raději ,kdyby se co nejdříve opravily ZÁSADNÍ problémy, jako je ztráta formátování textu při sdílení úkolů, práce s pamětí (nyní mám koffbackend 400MB a každým kliknutím paměť roste) nebo stabilita a rychlost! To tyto chyby nikdo nevidíte, nereklamujete? Připadá mi, že Kerio vyvíjí pořád nové verze s okrasnými funkcemi pro marketing, ale v základu má spoustu nedořešených problémů. Nové funkce ano, ale až vyřeším to co už mělo dávno fungovat! Embarassed Uff, a je to venku..


[Aktualizováno: Pá, 24 duben 2009 11:32]

  •  
Leosenko je nyní offline Leosenko

Příspěvky: 14
Odeslat poštu tomuto uživateli
Píšete o zásadních problémech jako kdyby jich byla kupa a zmiňujete 3. A v jednom s Vámi musím nesouhlasit a to ve stabilitě a rychlosti, používáme KMS už několik let. Ano, pár verzí bylo vydáno předčasně a nebyly pořádně otestovány, ale zlaté pravidlo upgrade ostré verze až po nějakém čase. V současnosti server jede na verzi 6.6.2 pod SuSE a nemohu si na stabilitu ani rychlost serverové části stěžovat.
Pokud se jedná o klientskou část, specificky o KOFF, tak ano, na jedné stanici z 30 jsem zažil problémy s rychlostí a stabilitou, ale beru to na úkor zastaralosti klientského počítače, který prostě přechod na verzi konektoru s lokálním úložištěm už nezvládl. Co se týká paměti, trochu Vám mohu dát zapravdu, ale 400MB jsem nikde ještě neviděl. KOFF se vejde do 120MB v paměti. Asi by to mohlo být menší, ale nejspíš by se potom zvýšil nárok na diskový systém.

Jinak pokud máte problém vřele doporučuji obrátit se na podporu Keria, jsou dost ochotní.
Abych jen nechválil, ano tu a tam se objeví zásadní nedořešené problémy, ale myslím, že pokud na ně dostatečně upozorníte podporu, tím dříve jsou opraveny.


Ted se vratim k tematu:

Uvital bych:

- !! moznost nastavit limit pro prilohy zvlast v ramci domeny a zvlast mimo domenu! popr. jeste navic mezi domenama spravovanyma KMS (v ramci domeny se totiz nic neodesila do internetu a neni duvod limit omezovat stejne prisne jako do internetu, kde to smysl opravdu ma)

- IM a jeho plnna integrace

- zakazovani webmail na urovni uzivatele

- poradne doreseni groupware funkci, hlavne vlastniky ukolu (pokud nekomu zadam ukol, on se stava vlastnikem, coz asi je dobre, ale potom by jeste bylo nutne nekde vest evidenci kdo je spravcem ukolu ci jak to nazvat, proste kdo ten ukol vytvoril a priradil a komu je ten co ho dostal zodpovedny..., nekdy se stava, ze kdyz oznacim prirazeny ukol jako hotovy, ten co ho priradil nedostane zpravu o dokonceni, hlavne kdyz kombinuji ruzne formy prihlasovani - webmail, kof; JEDNODUSSI MAPOVANI SLOZEK!!!, ja vim, ze pro lidi z IT toto nic nerika, ale je spousta lidi kdo s pocitacem poradne neumi a viceurovnove klikani jim dela opravdove potize - najit co je treba)
  •  
jozef.benicky je nyní offline jozef.benicky

Příspěvky: 20
Odeslat poštu tomuto uživateli
Tiez sa mi nezda KOFF zrovna najodladenejsi a o rychlosti ani nehovorim Sad

a wishlist:
- kazdopadne co by som uvital je podpora NTLM overovania aj s pouzitim linuxoveho serveru
- +1 na filtre - uplne na vsetko mozne Smile
- viac krat spominany greylisting a podpora DKIM
- podpora pre nove rozhranie ClamAV
- SMS server (a tiez mi je smutno za FAX serverom, ktory uz skoncil)
- info mail o novej verzii (alebo som slepy a da sa to niekde nastavit?)
- KOFF pridanie podpory windows search
Předchozí téma: Zdielany kalendar medzi domenami
Další téma: Vydán Kerio MailServer 6.7.0
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So kvě 26 04:17:02 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.94925 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.