Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » KMS 6.6.2 jiné chování imap při mazání zpráv v outlooku
  •  
Muffon je nyní offline Muffon

Příspěvky: 8
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
mám takový problém: Protože Kerio Outlook Connector nejde použít na dva účty naráz, jeden účet je u uživatele nadefinován normálně bez KOC jako imap pošta. Ve starší verzi(6.3) se při smazání zpráva přeškrtla a kompletně ji bylo možné odstranit volbou Odstranit smazané zprávy.
S verzí 6.6.2 to přestalo fungovat a zpráva se vždy smaže a ani nepřesune do koše. Prostě zmizí. V thunderbirdu to samé, na Linuxu v Evolutionu to funguje správně - přeškrtnou se zprávy a jsou vidět i v koši.
Nevíte co s tím? Díky

[Aktualizováno: Út, 28 duben 2009 09:21]

  •  
Muffon je nyní offline Muffon

Příspěvky: 8
Odeslat poštu tomuto uživateli
OK, omlouvám se, neumím asi hledat. Díky
Předchozí téma: Jak prohledávat archiv ?
Další téma: MS Office 2007 Service Pack 2
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po kvě 21 07:17:11 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.92695 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.