Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » KMS + Symantec endpoint protection chyba
  •  
sidlikf je nyní offline sidlikf

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den
mám následující problém. Máme zakoupenou licenci na Symantec endpoint protection v.11 a nainstalován Symantec endpoint protection Manager na doménovém serveru. Takto distribuován je i na PC(Win XP), kde běží Kerio Mail server. Problém je v tom, že se nám nedaří aplikovat antivirovou ochranu mail serveru, konkrétně objevuje se chybová hláška, že scan engine nelze spustit, protože se nepodařilo detekovat testovací virus EICAR. Soubor s tímto testovacím virem je již zadán jako vyjímka v antiviru a dále si ho nevšímá, přesto při pokusu o nastavení mail serveru tuto hlášku zobrazuje pořád a nespustí se (zadaná adresa je 127.0.0.1:1344). Může být problém ve verzi Symantecu, OS či něčem jiném (tím portem si taky nejsem jistý)? Díky.
  •  
  •  
sidlikf je nyní offline sidlikf

Díky za odpověď, jaké doporučujete tedy řešení?
  •  
Freebooter

Tak řešení je více. Můžete koupit verzi antiviru pro KMS, což je celkem drahé, hlavně při více schránkách. Já jsem to vyřešil tak, že na serveru s KMS používám ClamAV ( který je zdarma ) a na stanicích mám SEPP.
Předchozí téma: Synchronizace globálního adresáře
Další téma: NEFUNCNI PRAVIDLA A PRIPOMINANI
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út zář 26 14:51:28 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00380 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.