Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » problém s IE8
  •  
Per Mauer je nyní offline Per Mauer

Odeslat poštu tomuto uživateli
Nevím jestli jsem jediný, ale mám problém s webmailem v IE8. Myslel jsem, že to ver. 6.7.0 vyřeší, když píšou, že má podporu IE8, ale problém přetrvává. A to ne na jednom konkrétmím PC, ale na 10 nezávislých počítačích. Problém spočívá v chybně načteném WebMailu, který skončí s chybou (žlutý trojúhelník v levém dolním rohu), viz příloha. Pokud IE8 vyresetuju do def. nastavení, tak to funguje, ale jenoum tak 3-4 přihlášení. Potom se chyba vrátí. Načte se jen Logo Kerio a tlačítko nastavení v levo nahoře. S IE7, Mozilou vše OK. Dokonce jsem dal v IE8 v Místním intranetu htts server do zóny, jak radí manuál Keria. V logu Keria se mi při té příležitosti objevuje hláška p velkém počtu přihlášení z IP adrasy. Už nevím co s tím. Máte také takové problémy?Mad

• Příloha: chyba.txt
    (Velikost: 0.69KB, Staženo 298 krát)
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

Odeslat poštu tomuto uživateli
Asi bych se zameril na nastaveni IE. Mam IE8 a Webmail bezi OK.

BoBik
Předchozí téma: KOFF po stratu vytizi na vice jak 75 procent procesor. 6.7.0
Další téma: Synchronizace globálního adresáře
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St pro 13 02:32:55 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 1.03923 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.