Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » KOFF a certifikat
  •  
ulicky

Příspěvky: 25
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravim. S novym Mailserverem 6.7 mi nastal neprijemny problem. Mam dejme tomu domenu mujmail.cz v KMS a mail test<at>mujmail.cz. V outlooku(KOFF) ci na webu nastavim, ze moje emailova adresa pro odpovedi je test<at>jinadomena.cz. V outlooku mam certifikat pro mail test<at>jinadomena.cz. Do verze 6.7 outlook vklidu podepsal zpravu, protoze vedel ze mam alias test<at>jinadomena.cz. Po upgradu na 6.7 mi outlook tvrdi, ze mi nepodepise odesilany mail z adresy test<at>mujmail.cz timto certifikatem, protoze neni pro ni vystaveny a vubec netusi o tom, ze ma adresa alias. Znovu opakuji pred 6.7 to slo. Musi to byt tedy nejaka zmena ktera probehla v 6.7. Mate nekdo tady, nebo Kerio reseni situace?
  •  
JMarsalek

Příspěvky: 10
Odeslat poštu tomuto uživateli
Mam tu stejnou zkusenost a navic jeste v Outlook 2003 se obcas takto podepsanou zpravu poslat podari, obcas ne, nezjistil jsem ale zadnou "zakonitost" kdy ano a kdy ne.
  •  
ulicky

Příspěvky: 25
Odeslat poštu tomuto uživateli
No prave, me to taky v 1/50 případů projde a podepíše to, ale jinak ne. Mohl by to někdo z keria zanést jako bug a opravit?
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Oprava se testuje a bude brzy uvolnena.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
ulicky

Příspěvky: 25
Odeslat poštu tomuto uživateli
Co na to říct? Skvělé a hlavně rychlé Smile Diky
Předchozí téma: KMS po preinstalovani
Další téma: jak přejmenovat přihlašovací jméno
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 14:30:34 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.88462 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.