Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Poškozené emaily při migraci z exchange na kerio
  •  
tomduda je nyní offline tomduda

Příspěvky: 10
Odeslat poštu tomuto uživateli
DObrý den,
mám menší problém, dělal jsem migraci uživatelských účtů z exchange do kerio mail serveru poslední verze, migrační nástroj všechno hezky přenesl až na to že nekteré zprávy, na což jsem přišel až teď po dvo týdnech, se přenesly chybně, to znamená že tělo emailu jeho obsah obsahuje nejake to formatovani, html značky, nejake znaky atd, pokud byla u puvodního meilu příloha je obsažena v těle zprávy jako text....takže docela guláš.

Potřebuju poradit jak toto napravit, bohužel se to stalo u majitele firmy ve které pracuji a mám s tím docela problém Very Happy

Děkuji za případne odpovědi

Tomas D.
  •  
miro je nyní offline miro

Příspěvky: 351
Odeslat poštu tomuto uživateli
dd,
předpokládám, že máte ještě někde zálohu Exchange, doporučuji si ji obnovit někam do virtuálu a pomocí exmerge vyexportovat postižený mailbox do pst. ten potom připojit k outlook a zprávy přes outlook nahrát do schránky na Kerio.
Předchozí téma: KMS 6.7.0 patch 1 a CRM systémy
Další téma: KMS po preinstalovani
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So kvě 26 04:19:45 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.92682 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.