Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » KMS 6.7.0 patch 1 a CRM systémy (Synchronizace Outlook s KMS a CRM systémů)
  •  
JMarsalek

Příspěvky: 10
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den všem,
řeším problém výběru firemního CRM systému a jedním z podstatných požadavků je, aby bylo možné synchronizovat minimálně kontakty, kalendář a úkoly s Outlookem. Outlook pracuje S KMS a offline konektorem.
Vyzkoušel jsem celou řadu CRM systémů v demoverzích a co se týká Outlooku, tak se mě nepodařilo najít CRM, které by korektně spolupracovalo s Outlook/KMS/offline konektor. Zřejmě to souvisí s tím, že CRM (či jeho synchronizační moduly pro Outlook) očekávají na straně Outlooku .ost nebo .pst soubor.
Nemáte někdo zkušenosti nebo tip na vhodný CRM systém, který by s touto konfigurací fungoval?
Díky za Váš čas!
Jan Maršálek
Předchozí téma: Fulltext
Další téma: Poškozené emaily při migraci z exchange na kerio
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So čen 23 13:46:31 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.82967 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.