Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » výchozí šablona pro přidání nového uživatele
  •  
radeks je nyní offline radeks

Příspěvky: 8
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den.
Potřeboval bych změnit konfiguraci KMS tak, aby se při vytvoření nového uživatele neobjevil dotaz na šablonu, ale vnutila se jako výchozí ta šablona, kterou vytvořím. Jde mi o to aby správce domény nemohl při přidávání uživatelů změnit výchozí nastavení uživatelů, která já jako administrátor KMS určím a nebo alespoň nemohl vybrat "žádná šablona"

  • Příloha: sablona.jpg
    (Velikost: 33.09KB, Staženo 307 krát)
  •  
ozana je nyní offline ozana

Příspěvky: 713
Odeslat poštu tomuto uživateli
takový požadavek pošlete na support a za 2 roky tam tu funčnost máte Razz
  •  
L@DIK je nyní offline L@DIK

Příspěvky: 443
Odeslat poštu tomuto uživateli
ozana napsal dne Po, 17 srpen 2009 07:49
takový požadavek pošlete na support a za 2 roky tam tu funčnost máte Razz
Ovšem pouze pokud se najde dost těch, kteří něco podobného budou chtít taky. Přiznám se, že mi smysl toho požadavku nějak uniká. Pokud doménového admina chci tímto "hrubým násilím" nutit vytvářet uživatele z určité šablony, asi mu moc nevěřím. Problém tedy bude spíš v naší vzájemné komunikaci a zejména pak dobrovolném respektování předem dohodnutých pravidel. Pokud je to tak, je požadavek pouze poloviční, protože pak tomu adminovi musím ještě zakázat měnit vlatnosti toho uživatele po jeho vytvoření.
  •  
sappa je nyní offline sappa

Příspěvky: 226

Odeslat poštu tomuto uživateli
no a by som realne vyuzitie vydel pri previazani s ad aby sa vytvaral uzivatel s nejakym nastavenim automaticky nie len to co je v sablone (napriklad nastavenie uz samotneho webrozhrania apodobne)

lebo ak vytvaram uzivatelov a potom este mam kazdeho kontrolovat ci ma ono tamto alebo hento nastavene a chcem aby to mali vsetci ako zaklad a pri viacerych uzivateloch je to troska otravnejsie

Kerio Connect (win32)
~1000 users

Kerio Control (win32)
~1000 users
  •  
radeks je nyní offline radeks

Příspěvky: 8
Odeslat poštu tomuto uživateli
Chci používat KMS pro hostování zákazníkových domén. Pak samozřejmě potřebuji, aby si nemohl nastavit/změnit velikost mailboxu, velikost zpráv a pod. To je ten smysl. Možná se to dá nastavit někde v konfiguračních souborech. Já jsem to ale nenašel, proto píšu na fórum.
Předchozí téma: KMS 6.7.0 a Seamonkey - WebmailMini
Další téma: KOC OFF Windows7
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 02:47:01 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.87274 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.