Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Výchozí brana vzdalene site
  •  
Richard je nyní offline Richard

Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravim vsechny,
Dlouhe roky jsem pro pristup do firmy pouzival microsofti VPN na PPTP. Na vsech klientech jsem mel nastavene "pouzivat vychozi branu vzdalene site" a tutiz vsichni klienti z venku pristupovali k netu pres firemni Kerio a daly se uplatnit libovolna filtrovaci pravidla. Nasadil jsem zkusebne Kerio klienta a nenapada mne, jak stejnou vec nastavit. Prosim o radu
  •  
L@DIK je nyní offline L@DIK

Richard napsal dne Čt, 27 srpen 2009 18:36
Nasadil jsem zkusebne Kerio klienta...
A proč? Ten MS VPN klient na PPTP fungoval špatně?
  •  
Richard je nyní offline Richard

Predevsim proto, ze Kerio umi bez asisistence uzivatele obnovit spojeni po vypadku , lepsi prehled na konzoli kdo a odkud je pripojen atd..
  •  
L@DIK je nyní offline L@DIK

Richard napsal dne Čt, 27 srpen 2009 18:36
...Nasadil jsem zkusebne Kerio klienta a nenapada mne, jak stejnou vec nastavit. Prosim o radu
Zkuste to rucne dopsat do lokalni routovaci tabulky (route add -p ....)
Předchozí téma: Kerio a router na w2003
Další téma: Překlad IP adres na jméno u ADSL O2
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So lis 18 18:23:32 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00350 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.