Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Veřejné složky - hromadné nastavení přístupu
  •  
Wosic je nyní offline Wosic

Příspěvky: 16
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den

Rád bych se zeptal: Mám určitou strukturu veřejných složek - jedna kořenová a 254 podsložek. Do všech bych potřeboval nastavit přístup uživatelům. Defaultně bohužel nijak nejde propagovat přístup ze složky do podsložky (nebo jde?).

Chci na to jít jinak než klikáním. Na disku vidím ve složkách soubor status.fld.. Do jedné veřejné složky jsem nastavil přístup a v souboru status.fld vidím na konci:

Auzivatel.1<at>domena.tld lrswicda
Auzivatel.2<at>domena.tld lr

Uživatel.1 je správce, ten druhý čte. Může být problém když nastavím přístupy přes soubory folder.fld? Nelaboroval jste s tím náhodou někdo? Nepodělám s tím něco?

Děkuji za odpověď.

J.S.
  •  
Wosic je nyní offline Wosic

Příspěvky: 16
Odeslat poštu tomuto uživateli
chybka se vloudila folder.fld = status.fld
  •  
Wosic je nyní offline Wosic

Příspěvky: 16
Odeslat poštu tomuto uživateli
Předchozí téma: pop3 atak a notifikace
Další téma: KMS 6.7.0 patch 1 + Nokia
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út kvě 22 08:27:34 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.92615 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.