Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Překlad IP adres na jméno u ADSL O2
  •  
junis je nyní offline junis

Odeslat poštu tomuto uživateli
Chtěl bych ze zeptat jestli někdo s diskutujících neměl problém s ADSL a následným překladem IP adres na jmeno.Na W2000 workstation mam nainstalovaný Kerio FW 6.5.2..Jedno připojení je pevnou GTS novera a druhé připojení je nově přes ADSL O2.Chtěl jsem z tohoto připojení udělat rozložení zátěže, ale nedaří se mi zprovoznit ADSL O2, kde je problem s překladem adres na jmeno. Když zadám do firefoxu adresu IP tak to jede perfektně, ale když zadám adresu www.kerio.cz, tak se vyskytne problem, nepřevede ji.Zkoušel jsem kombinovat DNS servery, ale bez uspěchu.Nicméně kdyz povolím sitovou kartu s ADSL, tak mi přestave fungovat i GTS novera. Zkoušel jsem přeinstalaci W2000, ale bez vysledku, Mel by nekdo nějaký nápad.
Diky za snahu.
Předchozí téma: Výchozí brana vzdalene site
Další téma: zmena poskytovatela internetu - nefunkcny mail
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út zář 26 14:43:47 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00322 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.