Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Sdílení kalendářů
  •  
Muffon je nyní offline Muffon

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
jedna osoba potřebuje vidět kalendáře čtyř dalších lidí. Kalendáře jsou nasdílené a první osoba je v pořádku vidí. Používá MS Outlook 2003 s Outlook Connectorem.
Problém je, že všechny kalendáře vidí pod názvem Calendar a nemůže je rozpoznat ani pod barvou, protože se barvy kalendářů mění po vypnutí a zapnutí Outlooku.
Nejde je přejmenovat, což absolutně nechápu, ani je asi nejde nastavit, aby se zobrazovaly do jednoho kalendáře.
Když si uživatelé vytvoří nový kalendář, který už lze přejmenovat, třeba na jméno, Outlook je tak XXXX, že vždy po zapnutí otvírá základní kalendář, takže může dojít ke zmatkům a je to nepříjemné, aby si pořád někdo zatrhával, jaký kalendář chce editovat.

Neřešil tohle někdo?
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

Zkuste misto KOC pouzit KOFF. Tam je u kalendaru aspon videt, od ktereho uziavtele jsou. Anbo naucte uzivatele, at si obrazi plny strom a chodi do kalendaru pres mailboxy.

BoBik
  •  

Díky, zkusil jsem KOFF a zdá se, že se to zobrazuje dostatečně jasně, od koho ten kalendář je. Zkusil jsem to na sobě a sdílené kalendáře vidím.
Problém ale nastal u toho účtu, který řeším. Po instalaci se asi connector nesynchronizuje správně a u uživatele teď nejde vidět vůbec žádný přihlášený kalendář. Přitom ve Webmailu kalendáře od jiných uživatelů jasně vidíme.
Vůbec mě nenapadá, čím by to mohlo být. Zkoušel jsem odebrat profil a znovu ho založit, ale pořád to samé.
Naschvál jsem na tom počítači zkusil založit i můj profil a tam je vše v pořádku. Jakmile se ale spustí profil toho uživatele, stále nevidím žádný sdílený kalendář.

[Aktualizováno: Út, 22 září 2009 15:16]

•  

A nevidite ani mailbox, ve kterem se sdileny kalendar nachazi? Nebo je mailbox viditelny a jen v nem chybi kalendar?

BoBik
  •  

Ve webmailu vidím napr. ~novotny<at>xxxx.cz a po rozklinutí kalendář. V Outlooku za normálních okolností vidím kalendáře pod položkou Kalendář a také tu složku v mailboxu. Teď s KOFF žádnou složku uživatele u sebe v mailboxu nevidím, ale kalendář vidím.
V adresáři poštovní schránky jsem byl zvyklý vídat právě i složku uživatele, který sdílí(s connector online). Ale teď nic ani u jednoho.
Ale jak říkám, u ostatních uživatelů je v Outlooku sdílený kalendář vidět, i když v mailboxu není složka zobrazená. Jen u jednoho, který to zrovna potřebuje, není vidět ani kalendář. Jen ve webmailu.

[Aktualizováno: St, 23 září 2009 09:04]

•  

A mate v Outlooku rozbalený kompeletni strom? Menu Prejit - Seznam slozek.

BoBik
  •  

Editoval jsem to, pardon, aby tomu bylo více rozumět.
  •  

Jasně, strom je rozbalený. To by ale ty kalendáře byly stejně vidět.
  •  
generator je nyní offline generator

Nevim, zda-li to nemuze souviset, ale nam zacaly po instalci posledni verze KMS a KOCOFF mizet samy od sebe ruzne kalendare z MS Outlook. Mame kalendare ve verejnych slozkach, na ktere maji pristup vsichni uzivatele, a tem, co maji KOCOFF proste jednoho dne zacaly ubyvat. Pres web nebo KOC je vsechno v poradku.

Nebo treba uzivatel s KOCOFF zapise do kalendare, ale zadny zaznam se mu v outlooku neobjevi. na www je vsak zaznam pridan. Nepomohlo vymazani cache KOCOFF nebo preinstalace .. pomuze jenom prechod na KOC. ... Predchozi verze nemela zadne podobne problemy.

[Aktualizováno: St, 23 září 2009 10:53]

Předchozí téma: Odesílání zpráv pomocí SMTP ADSL
Další téma: viac učtov vo webmaile
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So srp 19 05:49:10 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00383 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.