Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » VPN klient - Zyxel NBG-419N
  •  
hulek.ales je nyní offline hulek.ales

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

lze použít Zyxel NBG-419N jako klienta pro připojení k KERIO WINROUTE VPN serveru?
Popř. jaké jiné zařízení z kategorie router wifi/ap je podporováno/testováno.

Děkuji.
  •  
oggo je nyní offline oggo

hulek.ales napsal dne Po, 19 říjen 2009 09:50
Dobrý den,

lze použít Zyxel NBG-419N jako klienta pro připojení k KERIO WINROUTE VPN serveru?
Popř. jaké jiné zařízení z kategorie router wifi/ap je podporováno/testováno.

Děkuji.

Pochybuji, že kdy bude nějaká HW platforma. VPN v KWF je čistě proprietální softwarové řešení. Mimochodem, proč hledáte HW řešení připojení k VPN?
  •  
hulek.ales je nyní offline hulek.ales

Potřebuji připojit celou podsíť. Včetně tiskáren. A také mi jde o to, že čím míň věcí bude muset uživatel nastavovat sám (zapínání/vypínání VPN klienta), tím méně problémů.

Ale už jsem se asi smířil s tím, že budu muset tuhle možnost obejít.
  •  
oggo je nyní offline oggo

hulek.ales napsal dne Po, 19 říjen 2009 18:27
Potřebuji připojit celou podsíť. Včetně tiskáren. A také mi jde o to, že čím míň věcí bude muset uživatel nastavovat sám (zapínání/vypínání VPN klienta), tím méně problémů.

Ale už jsem se asi smířil s tím, že budu muset tuhle možnost obejít.

Tak leda další KWF. Nebo úplně jiné řešení.
Předchozí téma: chybná kategorizace Kerio Web Filter
Další téma: Výpadky mezi serverem a klientskými stanicemi
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út zář 26 14:38:58 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00374 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.