Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » google-kalendář, mail..
  •  
honemho je nyní offline honemho

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,
jako dommovskou stránku jsem si zvykl mít igoogle.com, kde jsem přihlášen na mailu a kde používám také šikovnou záležitost kalendář.
Jenže při zapnutém KPF mi igoogle absolutně vypovídá službu. Kalendář nelze editovat - vytvářet ani přetahovat události a do mailu se ani nedostanu, vpravo dole se zobrazí: Probíhá načítání standardního zobrazení | Načíst základní HTML (pro pomalá připojení) a dále se dostanu jen přes klik na načíst zákl html..

nechce se mi měnit mail a zároveň ani firewall(jestli by to změna fw vyřešila), proto se ptám, zda někdo nemá podobnou zkušenost či mi někdo zkrátka neporadí? omlouvám se za případnou trivialitu problému, nejsem žádný velký ajťák Smile
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Prodej a podporu pro Sunbelt Personal Firewall (drive Kerio Personal Firewall) zajistuje firma Sunbelt Software http://www.sunbelt.com - Kerio jiz zadnou podporu pro KPF neposkytuje.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: VPN tunel klient vs klient
Další téma: VPN klient 6.6.0 - nové rozhraní
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So kvě 26 04:16:32 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.93117 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.