Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » VPN klient a Win7 - profily sítě
  •  
Viki je nyní offline Viki

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

nemáte někdo zkušenosti s VPN klientem a Win7 (u Vist jsem si toho nevšiml), pokud je povolený Windowsí firewall a detekce sítě, pak po připojení VPN klientem zobrazí Centrum sítí tu vaši VPN síť jako neznámou a veřejnou síť a nikde se mi neporařilo přepnout jí do režimu místní sítě. Pokud se připojím na server VPNkou přes PPTP, tak to Windowsy rozpoznají a můžu si vybrat umístění sítě, ale u adaptéru Kerio Virtual Network ne Sad Viz. printscreen. Což znamená pokud je to veřejná síť že se na ten počítač nedostanu ze serveru Sad

Díky moc,
Vítek

• Příloha: síť.JPG
    (Velikost: 68.16KB, Staženo 413 krát)

[Aktualizováno: Pá, 06 listopad 2009 10:14] od Moderátora

•  
mephcz je nyní offline mephcz

Zdravím, nevím ale nebude chya v tom že hned po instalci se vás system ptá do jaké skupiny adapter patří?
Ja v tom problem nezaznamenal a muzu zarazeni adapteru menit... viz screen

• Příloha: VPN.jpg
    (Velikost: 318.93KB, Staženo 377 krát)
  •  

Tak to jsem z toho jelen, instaloval jsem to teda jen na 64bit. verzích, ale jak Ultimate, tak Professional a ani při jedné instalaci se mě to nezeptalo kam ta síť patří a automaticky to hodí do neznámé bez možnosti měnit :-/
  •  

Já mám Ultimate a verzi x64 a bez potíží tak nevím kde je jinde chyba, a máte vyplou funkci řízení účtů? to je jediné co mne napadá co by to mohlo omezit
  •  

A už jsem asi přišel na příčinu, když jsme se podíval na nastavení které mám doma tak tam mám stejný problém jako vy. nemůžu změnit zařazení adapteru.. v doméně to funguje v localu ne...
  •  

Rizeni uctu mam vypnute, jinak jak jsem koukal na ten vas printscreen tak jsem si taky rikal ze je clenem domeny, jestli to nebude tim...V praci ok, ale kazdopadne doma si kvuli tomu domenovy radic delat nebudu :-/ tak ted prijit na to jak to obejit, ale porad se mi nepodarilo nic...
Předchozí téma: VPN klient 6.6.0 - nové rozhraní
Další téma: chytanie spamu na FWF
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St pro 13 23:42:42 CET 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.99239 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.