Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Vyřizování pošty z více PC
  •  
maty je nyní offline maty

Příspěvky: 4
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím forum.
Předesílám, že nemám s tímto produktem žádné praktické zkušenosti. Zatím jsme používali WinRoute 4.2 a pro naše potřeby zcela postačoval. Nyní se situace mění a vypadá následovně. Jedná se o informační službu, zatím s 5 PC, kde se příjímají objednávky k rezervaci vstupů. Jedna z možností je objednávka přes e-mail. Funguje to tak, že pošta se vybírá protokolem POP3 na serveru (vyhrazený počítač ještě s W2000) a třídí se do chránek na jednotlivé PC (zde běží Outlook 2003). Dosud bylo jedno PC vyhrazeno pro e-mailové objednávky, ostatní pro telefonické. Vzhledem k tomu, že se počet e-mailů zvyšuje, vzniká potřeba přijímat e-mailové objednávky na více místech. Potřebuji tedy, aby byla pošta 'sdílená' a pokud se s jednoho PC odpoví, tak uživatel u druhého PC by to měl v rozumné době vidět. Chtěl bych se zeptat, zda toto bude schopen Kerio Mailserver splnit.
Díky za připadné reakce.
  •  
charvy je nyní offline charvy

Příspěvky: 17
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím,

s kerio mailserverem lze použít tzv. KOC (kerio online connector) a KOFF (kerio offline connector)pro klienty. Při použití těchto doplňků se pošta plně synchronizuje z poštovních klientů na server (včetně odeslané).Více viz. manuál.
PS: s použitím sdílených složek http://manuals.kerio.com/kmsug/cz/sect-folders.html

[Aktualizováno: Út, 24 listopad 2009 14:00]

  •  
cejvik je nyní offline cejvik

Příspěvky: 12
Odeslat poštu tomuto uživateli
Ahoj,
nemusíš nic instalovat, connector s Thundebirdem nejde. Stačí když začneš používat ne POP3, ale IMAP. Mám to tak s KMS i google a doma i v práci mám ty maily co napíšu i jinde. Sinchronizace kontaktu viz Caldrdav nebo jak se ten protokol jmenuje.
Předchozí téma: Web Mail a Opera 8.5 (mozna i ostatni)
Další téma: Vydán Kerio Connect 7 RC 1
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 14:19:07 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.87092 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.