Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Domény s diakritikou (Domény s diakritikou)
  •  
zacekjakub je nyní offline zacekjakub

Příspěvky: 50

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

pokud se pokouším odesílat zprávy na nové domény s diakritikou, webmail to neumožňuje a zprávy se mi vrací jako nedoručitelné. Nevíte jestli se plánuje s tímto nešvarem něco udělat? Několik registrátorů diakritiku v doménách již umožňuje.

Děkuji za odpověď.

J. Žáček
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
WebMail klient prozatím nepodporuje IDN (domény s národními znaky). Pokud potřebujete odesílat do těchto domén emaily z WebMailu, můžete použít ASCII variantu domńového jména, např. user<at>xn--tdali-d8a8w.eu

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: DSN reporty
Další téma: WM6.5 activesync SMS
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 14:44:12 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.89593 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.