Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » CLAM 0.95.3 integrace
  •  
bzum je nyní offline bzum

Odeslat poštu tomuto uživateli
Ahoj,
marne se pokousim rozjet clam 0.95.3 s kerio firewallem na windows 2008R2 64. (nevim ktery soubor pustit jako servis, a spusteni jako servis pod 2008 mi taky nejak nefrci zlaty win2000 Wink) Navod http://support.kerio.com/index.php?_m=knowledgebase&_a=v iewarticle&kbarticleid=426 je fajn jen uz se neschoduji ani nazvy souboru ani polozky v configu clamu. Ma s touto verzi pod windows zkusenosti? Predem dik.
  •  
mephcz je nyní offline mephcz

Ahoj, no já bych se chtěl k žádosti připojit, minulý týden jsem se také pokoušel rozjet CLAMAV... a s nezdarem. OS-XP SP3 nějaký malý způsob a osvěta od KERIA by nebyla na škodu... Stávající návod už je k ničemu s novou verzi CLAMAV 0.95xx

Díky Surprised)
  •  
hateras je nyní offline hateras

Zkušebně jsem dal malý návod na ClamAV 0.96, tak snad to bude stačit. Cool

http://forums.kerio.cz/index.php?t=msg&th=3256&start=0&S=7f92cdc03ed4a938946e0ad4f28030d5
Předchozí téma: PRoblem s Odinstalovanim Keria
Další téma: Pad Keria
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So srp 19 20:51:05 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00362 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.