Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » VPN tunel w2003 - w2008 (TUnel naváže spoejní, ping funguje, ale po chvíli přestane pingat ikdyž je tunel stále spoejný.)
  •  
gentric je nyní offline gentric

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

mám následující problém:

Máme firmu se dvěma pobočkami, na centrále běží W2003 na pobočce 1 W2003 a na pobočce 2 W2008. Tunel mezi centr. a pobočkou 1 běží normálně bez problémů, ale tunel na pobočku 2 se nedaří zprovoznit. Když tunel vytvořím, a zkusím ping, přenos souboru či terminálové připojení na stroj v centrále, tak funguje vše, ale po chvíli (1min, 3min, někdy i 5min) spojení spadne, ale ve statistice rozhraní vidím že na tunelu je provoz stále, tunel zústane připojený.

Neměli byste někdo prosím radu jak toto vyřešit? Myslím že to bude v nastavení W2003 standart.

Přeji pěkný den
Předchozí téma: VPN Client odinstalace z W7
Další téma: Pohlceni konektivity www.uschovna.cz
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 14:16:05 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.86562 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.