Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Pohlceni konektivity www.uschovna.cz
  •  
styx je nyní offline styx

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravim, muze mi prosim nekdo vysvetlit, proc kdyz se neco posila na www.uschovna.cz tak to zabere celou sirku pasma a neni mozne se zadnym zpusobem jiz pripojit do internetu z cele interni site, ani z venku do ni, dokud neskonci odeslani souboru z lokalniho pocitace do uschovny.cz? Doporucili by jste pridani nejakeho omezeni v nastaveni Keria? Pokud ano jake? Dekuji.
  •  
Petr Dobrý je nyní offline Petr Dobrý

Příspěvky: 427

Odeslat poštu tomuto uživateli
Prepokladam ze mate jako pripojeni ADSL - v tom pripade je podobne chovani naprosto normalni. Pri totalnim vytizeni uplink kanalu prestane fungovat i download.
  •  
styx je nyní offline styx

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
Ano je to tak, mame ADSL. Je mozne nastavenim nejak omezit trafic, aby aspon nejaka minimalni konektivita byla k dispozici?
  •  
oggo je nyní offline oggo

Příspěvky: 574

Odeslat poštu tomuto uživateli
No jasně - v nastavení máte "Omezování šířky pásma" a máte tam přímo tip.
Jinak obecně - datová komunikace je obousměrná (kontrolní pakety a protocol specific data), tedy abyste mohl přijímat data, musíte být schopný alespoň nějaká odesílat a vice versa. Pokud tedy odesíláte půlmegem data, nezbyde vám již vůbec nic pro režii přijímání dat. Pokud tedy máte moc pěkné ADSL 8/0,5 tak ty hodnoty vůbec nejsou náhodné. V podstatě platí, že pokud pojedete celých 8 dovnitř, tak 0,5 ven akorát stačí na režii těch přijímaných 8 Mb (není to úplně pravda, bude záležet na dalších okonostech, ale pro příklad to stačí). No a pokud zahltíte svůj odchozí 0,5 Mb, tak nezbyne nic pro režii příchozí komunikace.
Řešením je omezit maximální šířky pásma pro přenos podle parametrů konkrétní linky, aby ještě vždy zůstalo dost pro režii dalších přenosů.
  •  
styx je nyní offline styx

Příspěvky: 3
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dekuji, uvazoval jsem podobne, sirku pasma jsem nastavil, tak snad to bude stacit apon pro nejake zasadni prikazi pro RDP a administraci na dalku. Rychlost uploadu v ramci ADSL O2 je ovsem tristni Smile
Předchozí téma: VPN tunel w2003 - w2008
Další téma: P2P
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 02:59:58 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.86868 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.