Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » "Označit jako SPAM" mail definitivně smaže .. ? (6.7.3p1 build 7919)
  •  
michaelscz je nyní offline michaelscz

Příspěvky: 5
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím,

Updatoval jsem na 6.7.3p1 build 7919.
Pokud označím ve webovém rozhraním zprávu jako spam, zpráva zmizí. Není ani v "Nevyžádané poště" ani v "Odstraněné poště".

V doméně nemám nastaveno promazávání: viz příloha
Pak mám nastaveno u uživatele, že se zprávy automaticky přesouvají do "Nevyžádané pošty"

Dělá to také někomu nebo mám hledat chybu u sebe?

Děkuji

Michal

UPDATE: Tak mě napadá, jestli jsem něco zaspal a toto chování je normální, ale řekl bych že dříve maily, které jsem ručně označil jako spam, končily ve složce "Nevyžádaná pošta" .. ?

[Aktualizováno: Ne, 17 leden 2010 20:10]

  •  
zichovsky je nyní offline zichovsky

Příspěvky: 60
Odeslat poštu tomuto uživateli
Myslím, že je to "feature" Smile Co už taky se spamem jiného, než smazat. Stiskem "je to spam" se ten mail kerio "naučí", a pak smaže.
V KOFF se to chová stejně, když klepnu na "je to spam", vyskočí mi dialog "zpráva bude označena jako spam a smazána" s OK/Storno. A ještě je tam zatržítko "přísště s tímto neotravuj" Smile

Pokud chcete označit zprávu jako spam, ale nemazat ji, tak ji prostě vezměte a přesuňte do složky Nevyžádaná pošta. Kerio se ji "naučí" a nechá ji tam. Akorát se teda nezmění předmět, zůstane bez textu "spam".
To "učení" funguje i opačně, pokud není zpráva spam, stačí ji vzít a přesunout pryč z Nevyžádané pošty.

P. Zichovsky
  •  
zabo

Příspěvky: 67
Odeslat poštu tomuto uživateli
No mne sa po oznaceni ako spam, sprava presunie do odstranenych poloziek (aj webmail aj koff). Ale aj tak rozmyslam, preco sa nepresunie do "Nevyziadanej posty" co by bolo logickejsie.
  •  
michaelscz je nyní offline michaelscz

Příspěvky: 5
Odeslat poštu tomuto uživateli
Spíš mi jde o to, že se můžu uklepnout. V Keriu se dá nastavit, aby se složky Odstraněná složka a Spam pro určitou doménu po 7 dnech mazaly.

Takže si myslím že správný postup by měl být, že to přesune do složky Spam (odkud to můžu případně vrátit, pokud se uklepnu) a doménu nastavím aby Kerio mazalo Spam třeba po 7 dnech.

Nicméně s tím asi nic neudělám, holt to funguje jak to funguje Sad
Předchozí téma: Synchronizace KC s Mac
Další téma: Režim mimo kancelář - nastavenie intervalu
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So kvě 26 04:18:20 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.97852 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.