Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Vydán Kerio Connect 7 RC 1 (Release Candindate testovací verze Kerio Connect 7.)
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Kerio Connect 7.0.0 Release Candidate 1 - 22. leden 2010

Víc než jen e-mail. Představujeme Kerio Connect.

Při prvním uvedení na trh se hlavní funkce Kerio MailServeru soustředily na e-mail a jeho zabezpečení. Dnes dostáváte komplexní produkt s duální antivirovou ochranou, vícenásobnou ochranou proti spamu, kompletní archivací, plánovaným zálohováním a bohatými groupwarovými funkcemi.

Většina inovací, které jsme Vám v minulých letech nabídli, se týkala spolupráce založené na e-mailu, tj. kontaktů, kalendáře, poznámek, a také podpory mobilních zařízení, jak je patrné z naší průkopnické implementace funkce push e-mail pro chytré telefony (smartphony).

Mnoho organizací po celém světě se rozhodlo využít komplexních funkcí Kerio MailServeru, což pomohlo jejich pracovním týmům ke zvýšení efektivity, dosažení lepší produktivity práce a obecně lepšího propojení.

Nyní se dostáváme do nové fáze, kdy se Kerio MailServer bude výborně hodit organizacím, které mají své týmy rozmístěny na různých místech po celém světě.

Vzhledem k tomu, že se produkt posunul z pozice tradičního e-mailového serveru do oblasti spolupráce, máme pocit, že stávající název již přesně nevystihuje podstatu toho, co produkt nabízí. Na trh proto vstupuje Kerio Connect, který byl dříve znám jako Kerio MailServer.

Tento nový název, Kerio Connect, se snaží vystihnout to, co uživatelé serverů určených pro e-mailovou komunikaci a spolupráci často dělají spojují se se svými kolegy, spojují se se svými obchodními partnery, připojují se na cestách a z domova, spojují se za účelem vzniku nových nápadů, spojují se předtím, než se osobně setkají... Zkrátka se spojují.

Tato nová generace platformy pro e-mailovou komunikaci a spolupráci se nazývá Kerio Connect 7. Ponechá si svou známou ikonu - modrou bublinu s obálkou. Nové obchodní označení se již nyní objevuje v beta verzích produktu, všechny verze před verzí Connect 7 si ale zachovají obchodní označení Kerio MailServer.

Společnost Kerio Technologies již dobře znáte, a tak vězte, že Vám i nadále budeme poskytovat volnou ruku ve výběru operačních systémů, desktopových aplikací a mobilních klientů, které padnou na míru právě Vaší organizaci.


Více informací o beta verzi a link ke stažení: http://www.kerio.cz/cz/betas

Důležité:

Před instalací RC1 verze si pozorně přečtěte dokument Poznámky k vydání!

Není funkční automatická aktualizace doplňku Kerio Outlook Connector z libovolné předchozí betaverze na verzi RC1 nebo novější. Novou verzi tohoto doplňku je nutné nainstalovat ručně.

[Aktualizováno: Út, 09 únor 2010 15:26]


Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
cejvik je nyní offline cejvik

Příspěvky: 12
Odeslat poštu tomuto uživateli
Tak nějak mi chybí stále informace o licencích. Update KMS mi stáhl opět jen KMS a ne KC7. Musí se to stáhnout z webu a instalovat? Jak se zadává licence, pokud mám jen na KMS?
Předchozí téma: Vyřizování pošty z více PC
Další téma: certifikat pre KMS
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 14:25:40 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.87218 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.