Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Vydán Kerio Connect 7.0 (Víc než jen e-mail. Představujeme Kerio Connect.)
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Kerio Connect 7.0.0 Release Candidate 1

Víc než jen e-mail. Představujeme Kerio Connect.

Při prvním uvedení na trh se hlavní funkce Kerio MailServeru soustředily na e-mail a jeho zabezpečení. Dnes dostáváte komplexní produkt s duální antivirovou ochranou, vícenásobnou ochranou proti spamu, kompletní archivací, plánovaným zálohováním a bohatými groupwarovými funkcemi.

Většina inovací, které jsme Vám v minulých letech nabídli, se týkala spolupráce založené na e-mailu, tj. kontaktů, kalendáře, poznámek, a také podpory mobilních zařízení, jak je patrné z naší průkopnické implementace funkce push e-mail pro chytré telefony (smartphony).

Mnoho organizací po celém světě se rozhodlo využít komplexních funkcí Kerio MailServeru, což pomohlo jejich pracovním týmům ke zvýšení efektivity, dosažení lepší produktivity práce a obecně lepšího propojení.

Nyní se dostáváme do nové fáze, kdy se Kerio MailServer bude výborně hodit organizacím, které mají své týmy rozmístěny na různých místech po celém světě.

Vzhledem k tomu, že se produkt posunul z pozice tradičního e-mailového serveru do oblasti spolupráce, máme pocit, že stávající název již přesně nevystihuje podstatu toho, co produkt nabízí. Na trh proto vstupuje Kerio Connect, který byl dříve znám jako Kerio MailServer.

Tento nový název, Kerio Connect, se snaží vystihnout to, co uživatelé serverů určených pro e-mailovou komunikaci a spolupráci často dělají spojují se se svými kolegy, spojují se se svými obchodními partnery, připojují se na cestách a z domova, spojují se za účelem vzniku nových nápadů, spojují se předtím, než se osobně setkají... Zkrátka se spojují.

Tato nová generace platformy pro e-mailovou komunikaci a spolupráci se nazývá Kerio Connect 7. Ponechá si svou známou ikonu - modrou bublinu s obálkou. Nové obchodní označení se již nyní objevuje v beta verzích produktu, všechny verze před verzí Connect 7 si ale zachovají obchodní označení Kerio MailServer.

Společnost Kerio Technologies již dobře znáte, a tak vězte, že Vám i nadále budeme poskytovat volnou ruku ve výběru operačních systémů, desktopových aplikací a mobilních klientů, které padnou na míru právě Vaší organizaci.


Více informací o verzi a link ke stažení: http://www.kerio.cz/cz/connect/whats-new

[Aktualizováno: St, 07 duben 2010 22:45] od Moderátora


Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
jozef.benicky je nyní offline jozef.benicky

Příspěvky: 20
Odeslat poštu tomuto uživateli
Týmto vydaním si u mňa team Keria vyslúžil veľkú pochvalu. S rýchlosťou KOFF som doteraz nebol veľmi spokojný, ale musím povedať, že vyhľadávanie sa zrýchlilo o 1000%! Len tak ďalej!!!
  •  
Crowlei je nyní offline Crowlei

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dnes ráno jsem updatoval z KMS na KC a v poledne jsem už KC vykopal a vrátil se zpět ke KMS webová administrace je naprosto nechutná. Navíc odmítám si od kohokoliv nechat diktovat jaký mám používat prohlížeč. Pokud to pujde takhle dál budu se muset poohlédnout po jinem mailserveru.

[Aktualizováno: Čt, 18 březen 2010 13:03]

  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Nic vam nebrani pouzivat Administracni konzoli, ktera je stale jeste k dispozici.

To, ze van nekdo nuti pouzivat a instalovat specialni program pro administraci vam vadi mene? Paleta podporovanych prohlizecu pro Web administraci je pomerne velka.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
  •  
Crowlei je nyní offline Crowlei

Příspěvky: 2
Odeslat poštu tomuto uživateli
a kde je Opera?

Administrační program beru jakou součást produktu.

A jak dlouho bude k dispozici? Píšete ještě takže se počítá s jejím vypuštěním?

[Aktualizováno: Čt, 18 březen 2010 13:09]

  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Opera je momentalne asi na sedmem miste v pouzivanosti a nic naplat, od urciteho bodu uz neni ekonomicke (co se tyka pracnosti) vse testovat a upravovat.
Pokud si stahnete Debug menu do Opery a prehodite User agent na MSIE nebo Firefox, tak se do Web Administrace dostanete, i kdyz misty uvidite odlisnoti vykreslovani v Opere (posunute pixely, scrollbary atd.).

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Kerio Connect Administration - WWW - nefunkční řazení
Další téma: feedback
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 14:40:39 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.92514 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.