Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Podpora Google Chrome při psaní a přeposílání RTF
  •  
Zbynek

Příspěvky: 14
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den
Plánujete prosím podporu Google Chrome při psaní a přeposílání RTF (html) zpráv? Na kdy se můžeme těšit?
Alespoň za možnost přeposlat již obdrženou zprávu bez převodu do plain text bych se hodně přimlouval, aby nebylo nutné otevírat poštu v jiném, kompatibilnějším prohlížeči.
Děkuji a přeji krásný den.
  •  
Pavel Dobrý (Kerio) je nyní offline Pavel Dobrý (Kerio)

Příspěvky: 1550
Odeslat poštu tomuto uživateli
Pozorny ctenar poznamek k vydani a take seznamu novych funkci Kerio Connect 7 snadno odhali, ze podpora HTML editoru pro prohlizec Safari (a tim padem i ostatni prohlizece zalozene na jadru Webkit) je prave v teto verzi. Tyka se to i Chrome. Oficialni podpora, se vsim co k tomu patri, se pravdepodobne objevi, az bude mit prohlizec zajimavy podil na trhu. Nelze automaticky podporovat uplne vse.

Databáze znalostí: http://kb.kerio.com/
Technická podpora: http://www.kerio.cz/cz/support
Předchozí téma: Vydán Kerio MailServer 6.7.3 patch1
Další téma: Zahlceni spamem
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Po čec 16 14:27:56 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.87663 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.