Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » integracia KOFF do Outlooku
  •  
zabo

Odeslat poštu tomuto uživateli
Od prechodu na Connect mam problem s integraciou KOFF do Outlooku. Instalacia prebehne v poriadku, pridam postove konto. Ale v outlooku nepribudne KOFF panel (spam,nie je spam, Mimo kancelarie). Takisto v moznostiach nie je polozka Kerio Connect. Nie je ani vo vypnutych polozkach. V debug.log chyby "0x8004010f MAPI_E_NOT_FOUND", "0x80042013 KOFF_E_REQUEST_FAILED", "0x80040605 MAPI_E_NOT_INITIALIZED". Skusal som vymazat specguid.fld aj cele konto, preinstalovat KOFF, Outlook, restartovat server. Skusal som to na 2 rozlicnych kontach z 2 domen, na troch pc. Windows xp sp3, Outlook 2003 sp3 + aktualizacie. Vsade kde sa instaloval Connect KOFF to nejde, kde sa robil upgrade tak to prebehlo.
  •  
zabo

Skusal som aj na svojom Outlooku 2007 v novom profile a ani tam to nejde. V mojom starom profile nastastie ano. Chyby MAPI_E_NOT_FOUND su sposobene nejakym verejnym priecinkom (ziadne zmeny som nerobil)

[10/03/2010 16:53:08.531](3008){err}{communication} In .\Communicator.cpp:266 (Communicator::checkAndLogResult)
[#3] (73E9) Exception of class HResultException: .\HttpConnection.cpp(133), HttpConnection::checkStatus:
0x80042013 KOFF_E_REQUEST_FAILED (Request info: Download hierarchy store=#public<at>domena.sk/__keriomapi__STORE ipmRootPar=noIpmRoot) (Response info: status = 404 Not found)

[10/03/2010 16:53:08.979](2844){err}{mapi-interface} In .\MSProviderImpl.cpp:375 (MSProviderImpl::Logon)
[#4] (73E9) Exception of class HResultException: .\StoreInitializersImpl.cpp(244), PublicStoreInitializer::createMissingFoldersInStore:
0x8004010f MAPI_E_NOT_FOUND
  •  
zabo

Vyriesene. KOFF nefungoval pouzivatelom ktori nemali prava na verejne priecinky. Neprebehla komplet prvotna inicializacia KOFF. Po inicializacii je uz mozne im tie prava aj odobrat a funguje to.
  •  
mbaty je nyní offline mbaty

Dobrý den, máme stejný problém, ale bohužel nevím jak nastavit práva a nebo jak tento problém vyřešit. Můžete mi prosím více popsat Vaše řešení, moc by mi to pomohlo. Předem děkuji. Milan B.
  •  
majling je nyní offline majling

mozno Vam pomoze toto:

Přihlaste se prosím do rozhraní WebMail na účet, který má nastaveno právo pro správu veřejných složek. Toto právo má standardně uživatel Admin. Na veřejné složce kontaktů dejte pravým tlačítkem myší a vyberte volbu "Přístupová práva". Zde zkontrolujte zda jsou "Všichni uživatelé" nebo "Všichni uživatelé z domény"? Pokud ne, tak je zde nastavte.
  •  
mbaty je nyní offline mbaty

Moc děkuji za radu. Postup fungoval a práva jsem správně nastavil. Jenom jsem ještě musel změnit v administraci v záložce Domény přes tlačítko Veřejné složky umístění veřejných složek. Překliknul jsem na Oddělené pro každou doménu a pak zase zpět. Na inkriminovaných stanicích jsem ještě musel při vypnutém Outlooku přes Ovládací panely - Pošta - Datové soubory - Schránka, vyprázdnit Cache. Po opětovném spuštění MS Outlooku proběhla synchronizace a správně se již načetly všechny kontakty, a to i veřejné, včetně všech zpráv.
Ještě jednou děkuji. MB.
Předchozí téma: Rychlost v7
Další téma: Re: Velikost příchozí zprávy
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út zář 26 14:51:04 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00387 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.