Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » RAS linka (nefunguje Zavěsit z KWF)
  •  
Beastman je nyní offline Beastman

Odeslat poštu tomuto uživateli
Mám následující problém .. mám ve Win (2003 Server) definovanou RAS linku, která je v KWF viditelná a nastavená jako Persistent (automatické vytočení po hang upu). Ještě donedávna bylo možné z Admin konzole KWF provést Zavěsit a linka se odpojila a na základě své "neodpojitelnosti" byla znovu automaticky vytočena.

Nyní pozoruji nálsedující problém - stisknu Zavěsit a nic se nestane, linka je stále aktivní (tetsováno Zavěsit jak v admin konzole, tak přes WWW rozhraní). Nicméně poku linku disconnectnu přímo z Win, tak to KWF zjistí a normálně ji opětovně vytočí.

V čem může bý problém, setkal se s tím někdo, případně any idea?
  •  

Nikdo žádný nápad / zkušenost?
  •  
ozana je nyní offline ozana

asi se budete muset obrátit na support, vytáčenou linku už používá málokdo
  •  

ozana napsal dne Po, 12 duben 2010 15:21
asi se budete muset obrátit na support, vytáčenou linku už používá málokdo

Možná se budu ptát jako lama (tím nechci vyloučit, že v tomto směru nejsem). Jak řešíte následující:

Mám dodavatele, který mi poskytuje přístup do jeho sítě pomocí VPN. Já to mám udělané ve Win jako připojení VPN, které se jeví v KWF jako "vytáčená linka". Existuje jiná možnost?

Dík
  •  
ozana je nyní offline ozana

Neřeším nic podobného. Mám LL do internetu a ze své stanice se pomocí VPN klienta připojím kamkoliv bez spolupráce z KWF.
  •  
L@DIK je nyní offline L@DIK

ozana napsal dne Po, 12 duben 2010 16:22
...ze své stanice se pomocí VPN klienta připojím kamkoliv bez spolupráce z KWF.
Pokud je to v KWF, předpokládám, že nejde o zpřístupnění spojení jednomu PC, ale celé lokální síti.
  •  

Ano ... jedná se o připojení naší sítě k prostředkům na straně dodavatele. Potřebuji (a mám to tak i nastaveno) zpřístupnit zdroje v síti "za VPN" mnoha našim lokálním strojům. Předpokládám, že jiné řešení této potřeby neexistuje (druhá strana nemá KWF, ale nějaké CISCO HW produkty).
  •  
adamv je nyní offline adamv

Mam uplne rovnaky problem ale na win2000 kerio nevie linku zavesit tak isto ked restartnem server tak linka sa vytoci ale dostane nejaku zlu ip adresu musim ju zrusit a nanovo vytvorit potom po vytoceni je vsetko v poriadku.
Předchozí téma: KWF 6.0.9 - PPPoE vs. Bridge (ADSL)
Další téma: KWF software appliance/vmware vykon
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St říj 18 11:27:20 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00415 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.