Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Connect » Rychlost v7
  •  
generator je nyní offline generator

Příspěvky: 123
Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobry den,
bohuzel nam vyprselo predplatne KMS pred vydanim verze 7. Zvazujeme nakup na dalsi rok, ale potreboval bych si overit jednu vec.
Doslo u v7 ke zrychleni co se tyka nacitani slozek (email, tasks, kalendar ..) s hodne udaji? Nekde, a uz nevim kde, jsem se docetl, ze ve verzi 7 doslo k uprave "katalogizace" polozek, a ze je castecne resena databazi, ktera vyrazne zrychluje vyhledavani a listovani. Mozna je to dezinformace ...

Mate nekdo zkusenost s rychlejsim vyhledavanim/listovanim po upgrade na v7 ?

Dekuji za odpovedi.


  •  
zichovsky je nyní offline zichovsky

Příspěvky: 60
Odeslat poštu tomuto uživateli
Zdravím,
asi záleží jak kde. V Outlooku s KOFF se práce subjektivně (u většiny našich uživatelů) zrychlila, přepnutí mezi složkami i vyheldávání je tak o třetinu až polovinu rychlejší než před tím.
Nicméně ve Webmail rozhraní nějaké zrychlení nepozoruju, tam mi to přijde stejné jako v kms 6.7

P. Zichovsky
  •  
jura je nyní offline jura

Příspěvky: 8
Odeslat poštu tomuto uživateli
Nepozoruji nějaké výrazné zvýšení rychlosti. Jinak zkušenost mám s WEBmailem tu, že ve Firefoxu je o poznání rychlejší, než v IE. Co mne ale šokovalo, byl propastný rozdíl v odezvě, když jsem testoval Ubuntu. Na starém PC, stejná síť, stejný server, ale ta rychlost! Takže ne vždy za to může Kerio. Mám sto chutí začít testovat i server pod Linuxem, možná že se budu také divit.
Předchozí téma: feedback
Další téma: integracia KOFF do Outlooku
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Út kvě 22 08:26:33 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.95490 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.