Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » Připojení do vnitřní sítě přes port
  •  
dodo18 je nyní offline dodo18

Odeslat poštu tomuto uživateli
Chtěl jsem se zeptat zdali a popřípadě jak se dá přes port přesměrovat na zařízení do vnitřní sítě.
V PC mám 2 sítě,na jednu z nich přistupuji přes veřejnout IP z netu a druhá vede do lokálu.
Chtěl bych, když zadám veřejnou IP a port, aby mě to nasměrovalo např. na router ve vnitřní síti popřípadě IP kameru nebo probudit pc přes síť aniž bych se musel připojit ke vzdálené ploše.
Předem díky za radu
  •  
ozana je nyní offline ozana

Ano, stačí si přečíst manuál o směrování portů.

[Aktualizováno: Út, 23 březen 2010 07:40]

•  

A kde bych se mohl k tomu manuálu dostat ? Projel jsem si manuály keria a našel jsem pouze směrování na VPN klienta.
  •  
ozana je nyní offline ozana

•  

OK děkuji, odpoledne se na to podívám.
  •  

Tak jsem to zkoušel dle návodu a bohužel nefunguje:-(
Abych to trochu upřesnil mám veřejsou ip např. 63.157.211.10 a chtěl bych se dostat například na AP do vnitřní sítě přes 63.157.211.10:8000 a to by mě přesměrovalo na to AP. Pod klasickou adresou mi jede web server a pod portem 9000 kerio connect. V práci máme toto zprovozněné na linuxu že když zadám adresu, kde běží mail rozhraní a za to dám : port 8080 tak mě to přesměruje do vnitřní sítě na pc s kamerami.
  •  
BoBik je nyní offline BoBik

Citát:
3. Takze v KWF vytvorite nasledujici pravidlo:
Zdroj: rozhrani do Internetu
Cil: Firewall
Sluzba: pridate port 6666
Akce: povolit
Preklad: vyberete volbu "Povolit preklad cilove adresy", zadate IP adresu ciloveho pocitace (192.168.100.10) a vyberete volbu "Prekladat port na" a zadate hodnotu ciloveho portu (5555).

V polozce Zdroj doporucujeme ponechat hodnotu Libovolny, aby bylo mozne pristupovat k mapovane sluzbe pres stejnou IP adresu (resp. DNS jmeno) jak z Internetu, tak z lokalni site.
Viz tez http://manuals.kerio.com/kwfag/cz/sect-mediahairpin

[Aktualizováno: St, 31 březen 2010 11:58] od Moderátora

Předchozí téma: nefunguje WEB po nainstalovani kWF
Další téma: KVC u Fedora Linux
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: Ne zář 24 14:07:32 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00414 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.