Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » VPN do firmy (Windows) (VPN do firmy (Windows))
  •  
zacekjakub je nyní offline zacekjakub

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobrý den,

pokouším se do firmy připojit přes VPN ve win7 a nedaří se mi s tím že se nejdříve ověřuje jakoby uživatelské jméno a heslo, ale nakonec mi to napíše že: Nelze vytvořit připojení ke vzdálenému počítači. Port pro toto připojení byl uzavřen.

Nemůže být chyba v nastavení Keria? Mám to nastaveno přes NAT, ale díval jsem se že tem není žádné pravidlo které by zakazovalo VPN.

S pozdravem,

J. Žáček
  •  
oggo je nyní offline oggo

Odeslat poštu tomuto uživateli
zacekjakub napsal dne Čt, 01 duben 2010 17:58
Dobrý den,

pokouším se do firmy připojit přes VPN ve win7 a nedaří se mi s tím že se nejdříve ověřuje jakoby uživatelské jméno a heslo, ale nakonec mi to napíše že: Nelze vytvořit připojení ke vzdálenému počítači. Port pro toto připojení byl uzavřen.

Nemůže být chyba v nastavení Keria? Mám to nastaveno přes NAT, ale díval jsem se že tem není žádné pravidlo které by zakazovalo VPN.

S pozdravem,

A připojujete se pomocí implementovaného klienta ve W7? Jestli ano, tak pokud se něco nezměnilo, potřebujete proprietálního klienta od KT.
Resp. po druhém pokoukání - jako VPN server používáte co? KWF, nebo něco jiného? Pokud něco jiného, nestačí jen povolit port 1723 (1701), ale i GRE. Na Google mi vyběhly hned odkazy.
Předchozí téma: Vydán Kerio Control 7.0.0 RC 2
Další téma: Výpadky Internetu - restart služby KWF
Jít na fórum:

Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: St říj 18 14:59:11 CEST 2017

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.00311 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.