Connect. Communicate. Collaborate. Securely.

Domů » Česky » Kerio Control » KWF jako router pro klienty
  •  
kaipan14 je nyní offline kaipan14

Příspěvky: 1
Odeslat poštu tomuto uživateli
Potřebuji pro klienta, který překupuje internetové připojení a prodává ho nájemníkům (firmám) ve svém objektu postavit na KWF router. Chce pomocí KERIO STAR sledovat aktivity klientů a řídit šířku pásma. Taky potřebuje na WAN straně mít 20 IP veřejných adres a ty překládat do LAN strany na IP jednotlivých klientů. Mám postaveno na stole, ale nedaří se mi nastavit KWF tak aby např. veřejnou IP 85.25.34.12:1103 přesměroval na vnitřní IP klienta 10.0.0.12, která je jako WAN adresa jeho routeru a ten pak poslal port 1103 na vnitřní adresu za routerem (port forwarding). Jde to vůbec??

[Aktualizováno: Čt, 22 duben 2010 19:53]

  •  
adamv je nyní offline adamv

Příspěvky: 5

Odeslat poštu tomuto uživateli
Dobry den,

Vášu požiadavky by vyriešilo staticke NAT, myslím že táto funkcia v kwf je, mala by sa volať preklad cieľovej adresy, konfiguruje sa v komunikačných pravidlách. Druhá možnosť je požiť smerovač so statickym NAT napr. Cisco 877.
  •  
adamv je nyní offline adamv

Příspěvky: 5

Odeslat poštu tomuto uživateli
pardon oprava dynamicky NAT
Předchozí téma: Vydán Kerio Control 7.0.0 RC 3
Další téma: Dvojitá doména v názvu
Jít na fórum:
  


Disclaimer:
Kerio discussion forums are intended for open communication between forum members and may contain information and material posted by members which may be useful in learning about Kerio products. The discussion forums are not intended to provide technical support for any specific product. Any information implied or expressed in the discussion forums is that of the posting member. Kerio is in no way responsible for the information posted in the forums, or its accuracy. Kerio employees may participate in the discussions, but their postings do not represent an offical position of the company on any issues raised or discussed. Kerio reserves the right to monitor and maintain the forums to promote free and accurate exchange of information.

Aktuální čas: So čen 23 13:49:01 CEST 2018

Celkový čas potřebný k vygenerování této stránky: 0.81298 vteřin
.:: Kontakt :: Domů ::.
Běží na: FUDforum 3.0.4.